Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Google Analytics (mobilní)

86 %

Statistiky o návštěvnosti a daleko více

Google Analytics je nástroj od společnosti Google, který poskytuje informace o vašich webových stránkách. Ty se týkají zejména návštěvnosti a s ní spojenými užitečnými informacemi. Mobilní aplikace nabízí prakticky to samé, jako její PC sourozenec.

Zobrazuje počet aktivních návštěvníků na stránce a také země, odkud návštěvník přišel. Přehledně ukazuje i celkový počet návštěv, unikátní návštěvníky, průměrnou délku zdržení se návštěvníka na stránce, nové návštěvníky apod. Pokud potřebujete vědět základní informace o dosahu vaší stránky, chcete zlepšit nebo lépe zacílit obsah, Google Analytics je skvělou možností a s mobilní aplikací si tato data můžete vzít všude s sebou.

Aplikace tak nabízí množství dat, grafů a nejrůznějších segmentů, z nichž si stačí vybrat ten požadovaný. Mobilní aplikace prošla grafickými změnami, takže se s ní zachází maximálně intuitivně a hlavní menu naleznete po rozkliknutí v levé části obrazovky.

Google Analytics (mobilní)NávštěvnostGrafy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Grafy a tabulky
  • Přehledné menu
  • Množství užitečných dat
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.google.com/analytics/
Operační systém: Android
Počet stažení: 225
Publikováno: 10.3.2015
Poslední aktualizace: 9.3.2015
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 9 b 5 9 e  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)