Curse of The Aztecs (1.0)
40 %

Těžký život archeologa

Slavný Indiana Jones není jediný archeolog, který se díky své práci neustále dostává do problémů. V ohrožení života jsou téměř všichni. Mohou je ohrožovat světské problémy jako zloději nebo také věci, které ani moderní věda nedokáže vysvětlit.

I přesto, že byl váš kolega vybaven vším potřebným, tak se z aztécké pyramidy nevrátil. Je na vás, abyste šli v jeho stopách a vypátrali, co se mu stalo. Zcela sám budete bloudit temnými a strašidelnými chodbami ruin a nikdo neví, co tam na vás čeká.

Aby byla hororová hra kvalitní, nesmí postrádat skvělé zvukové efekty. Ty se autorům povedly nadmíru dobře. K tomu všemu má hra velmi kvalitní vizuální stránku, takže váš hororový zážitek bude skutečně intenzivní.

Budete utíkat před monstry, hledat poklady a snažit se dostat až k vašemu kolegovi. Mnozí z vás díky této hře možná ztratí nadšení pro archeologii, ale pokud máte pevné nervy a nebojíte se, určitě si tuto hru zahrajte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hororová adventura
  • Povedená grafika
  • Skvělé zvukové efekty

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: University for the Creative Arts
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.curseoftheaztecs.co.uk/
Velikost souboru: 360,30 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1332
Publikováno: 04.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-01 11:43:29
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | 3D hry | Hororové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2
Hlasováno: 2 krát

Diskuze

Trident One

Trident One
Nepříhlásený užívatel

26.08.2017

45 %

plusZdarma Grafika

plusNemožnost konfigurace ovládání Těžkopádný pohyb ve hře Neodůvodněný nárok na výkon (hra se občas seká) Příliš pasivní role - Hráč je vydán napospas prostředí bez možnosti interakce.

Na hře je vidět, že jde o univerzitní pokusný projekt zamrzlý v alfa verzi. Hned na začátku je Vám umožněna úprava ovládání, která ovšem nenabízí téměř nic a v samotné hře je vám navíc k ničemu. Zde je ovládání pevně dáno bez možnosti změny. Pohyb po lokacích je těžkopádný, funkce běhu mi nefungovala. V prostředí se nachází mnoho předmětů. které jsou pouze pasivní a matoucí. Aktivní položky jsou jasně dané a přímočaré. Nemůžete je například nalézd pod odhrnutými prkny a podobně. Jen se rozhlížíte a čekáte, až se na nějakém místě objeví symbol ručky. Rovněž provedení úkolů mne zklamalo. Zavedený herní princip, kdy je vám naznačeno, co je třeba učinit a vy musíte přijít na to, jak, zde nenajdete. Možná je to dobře. Indianu Jonesovi také asi nikdo neradil, co má kde udělat, takže je to takové reálně syrové. Ale já beru hru prostě jako hru a rád bych se měl čeho chytit. Co mně také vadí je, že hned na začátku po mne vystartuje smrtící bestie a já před ní nemohu ani utéci, ani nemám jak se bránit. Tlačítka pro útok či obranu jsou prostě "out of order". Resume?: Ve hře si prostě můžete vyzkoučet jak se cítí myš v terariu s hladovým hadem. Můžete se schovávat či utíkat, dokud to jde, s vědomím, že spíše dříve než později budete tak jako tak večeří. Tím však nechci nikoho odrazovat. Určitě doporučuji vyzkoušet.

KbBm

KbBm
Nepříhlásený užívatel

13.12.2014

25 %

plus1.) Skvěla grafika 2.) Dobré zvuky :)

plus1.) Zabíjení hned u začátku druhé levelu 2.) Je to Anglicky 3.) Nevím co mě zabilo ! 4.) Když mě to zabije musím hrát znovu!

No nevím, nevím my z kámarádkou se chceme bát chceme hrát horory hry a tohle se nám líbilo ale je to hrozná blbost! Tak někdo kdo je takový menší srab je to přímo pro něho :) Nedoporučuji! :) Děkuji za vyzkoušení ale je to hrozně nudná hra :) Zkuste si ji zahrát sami když je to tak ''skvělá'' hra! :) Díky za schlédnutí !! B.K M.B

Poradna aplikace - Curse of The Aztecs

Doporučujeme

Nahoru