Deponia 2: Chaos auf Deponia (2)
0 %

Německé herní demo skvělé adventury

Deponia – název spojující jak speciální hru německé produkce, tak jméno města tvořeného pouze odpadky. Společně je ale obojí synonymem pro skvělou zábavu a pobavení hráčů.

Hlavní postavou celé hry je snílek, sobec a naprosto neschopný mladík jménem Rufus. Ten celý svůj život sní o tom, že se dostane z chudinského města Deponia, které je plné odpadků, do vznosného města v oblacích. Deponia je totiž nejenom zavalena odpadky, ale také plná velmi zvláštních a poťouchlých lidí.

Příběh druhého dílu navazuje na události toho prvního. V něm Rufus při pokusu o dopravení své ctěné osoby na vysněný „Olymp“ nejen, že naprosto tristně neuspěje, ale ještě způsobí velké nepříjemnosti krásné dívce z oblačné Elysie. Tu svým pokusem přímo sestřelí na svoji rodnou skládku jménem Deponia. V pokračování se tak hlavním Rufusovým cílem stává zajistit dívce návrat do města mezi mraky, což se pochopitelně neobejde bez potíží a šílených problémů.

Při hraní na hráče čeká množství neskutečně vtipných, ale mnohdy přímo katastrofických momentů. Celá hra je vedena v nesmírně veselém duchu, o který se ostatně postarala už vizualizace herního prostředí a hlavních postav. Ostatně grafické zpracování patří mezi několik skutečně skvělých herních předností.

Skvělou drobností, která však obrovsky potěší, jsou speciální výplně prostorů mezi jednotlivými levely. Před spuštěním nové úrovně je vždy hráči přehrána píseň, kterou zpívá sám hlavní herní scénárista a gamedesignér Jan Müller-Michaelis. Obsah písní se týká jak jinak než samotného Rufuse nebo alespoň špinavé Deponie.

Demo je zatím vydané pouze v německé verzi.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělý a zábavný příběh
  • Množství netradičních úkolů
  • Vtipné dialogy
  • Působivé grafické zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Deadalic Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.deponia.de/en/
Velikost souboru: 1.011,42 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 662
Publikováno: 19.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-19 12:39:54
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dětské hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Deponia 2: Chaos auf Deponia

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

224574 přečteno
Nahoru