Diablo II (2)
80 %

Nejlegendárnější akční RPG

Diablo 2 snad ani nepotřebuje nijak představovat. Jedná se totiž o jednu z opravdu masivně hraných starších her, která sice nedisponuje nejskvělejší grafikou, ale příběh i herní princip je stále neskutečný. I proto se nejen konzervativní hráči k Diablu 2 stále vracejí a užívají si hru znova a znova, jako kdyby ji hráli poprvé.

Ve hře je k dispozici pět různých povolání, mezi kterými si hráč může vybrat. Nevýhodou je fakt, že jsou velmi nevyvážená. Některá jsou zpočátku prakticky nehratelná a do dalšího aktu lze projít jen s vypětím všech sil a nervů. Ovšem pokud se hráč prokouše prvotními opravdu krušnými částmi, stane se prakticky nesmrtelným, jelikož získá neskutečné schopnosti. Naproti tomu je na výběr i povolání, které projde prakticky celou hru bez větších obtíží.

Jejich seznam je následující: Amazonka – jedná se o silnou bojovnici, jejíž primární zbraní je luk. Disponuje ale také znalostí magie a ovládá jak kopí, tak oštěp.

Necromancer – jak již název povolání napovídá, tato postava dokáže sesílat mocná kouzla a vracet k životu dávno zemřelé. Necromancer si na pomoc dokáže přivolat až devět stvoření, mezi ně pak patří kostlivci, golemové apod. Zároveň disponuje drsnými kouzly, která nepřítele otráví a pomalu tak z něj vysávají život.

Barbar – barbaři byli vždy drsní a větrem ošlehaní bojovníci, kteří se mohli spolehnout sami na sebe a své bojové schopnosti. Nejinak tomu je i u tohoto Barbara. Jedná se o velmi silné bojové povolání, které dokáže ovládat množství zbraní. Jeho specialitou je možnost ovládat dvě zbraně současně, což nedokáže žádná jiná herní postava.

Kouzelnice – další ženská postava ve hře. Kouzelnice ovládá magii vyššího stupně a dokáže používat kouzla ohně, blesku i ledu. Zároveň disponuje kouzlem Teleport, který jí umožňuje bleskové přesuny. Díky nim se pak vyhne dotírajícím nepřátelům. Její hlavní problém spočívá v malé odolnosti vůči bojovým útokům.  

Paladin – mocná postava, která se primárně věnuje boji, ale ovládá i magické schopnosti v podobě aur. Dokáže tak odolávat magickým útokům, jednoduše poráží nemrtvé a skvěle pracuje se štítem.

V herním rozšíření pak byly přidány další dvě postavy – Druid a Assassin.

Vlastní hra je rozdělena na čtyři epizody, tzv. akty. V každém z nich je centrální město nebo vesnice. To je důležité pro získávání informací, ukládání věcí, pro jejich nákup a hlavně pro zadávání úkolů. Na konci každého aktu pak hráče čeká některý z velmi silných bossů. Jejich zabití je velmi často otázkou několika pokusů, z nichž většina skončí vlastní smrtí. Na závěr se hráč setkává se samotným Diablem.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající příběh
  • Velmi dobré ovládání postavy
  • Slabší grafika
  • Jednoduše skvělá hudba
  • Spousta předmětů, zbraní, kouzel a vylepšení
  • Legendární hra všech dob

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Blizzard Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://us.blizzard.com/en-us/games/d2/
Velikost souboru: 138,31 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 6428
Publikováno: 18.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-18 10:52:42
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Dema her | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Diablo II

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru