Mujsoubor.cz

Diablo II

97 %

Nejlegendárnější akční RPG

Diablo 2 snad ani nepotřebuje nijak představovat. Jedná se totiž o jednu z opravdu masivně hraných starších her, která sice nedisponuje nejskvělejší grafikou, ale příběh i herní princip je stále neskutečný. I proto se nejen konzervativní hráči k Diablu 2 stále vracejí a užívají si hru znova a znova, jako kdyby ji hráli poprvé.

Ve hře je k dispozici pět různých povolání, mezi kterými si hráč může vybrat. Nevýhodou je fakt, že jsou velmi nevyvážená. Některá jsou zpočátku prakticky nehratelná a do dalšího aktu lze projít jen s vypětím všech sil a nervů. Ovšem pokud se hráč prokouše prvotními opravdu krušnými částmi, stane se prakticky nesmrtelným, jelikož získá neskutečné schopnosti. Naproti tomu je na výběr i povolání, které projde prakticky celou hru bez větších obtíží.

Jejich seznam je následující: Amazonka – jedná se o silnou bojovnici, jejíž primární zbraní je luk. Disponuje ale také znalostí magie a ovládá jak kopí, tak oštěp.

Necromancer – jak již název povolání napovídá, tato postava dokáže sesílat mocná kouzla a vracet k životu dávno zemřelé. Necromancer si na pomoc dokáže přivolat až devět stvoření, mezi ně pak patří kostlivci, golemové apod. Zároveň disponuje drsnými kouzly, která nepřítele otráví a pomalu tak z něj vysávají život.

Barbar – barbaři byli vždy drsní a větrem ošlehaní bojovníci, kteří se mohli spolehnout sami na sebe a své bojové schopnosti. Nejinak tomu je i u tohoto Barbara. Jedná se o velmi silné bojové povolání, které dokáže ovládat množství zbraní. Jeho specialitou je možnost ovládat dvě zbraně současně, což nedokáže žádná jiná herní postava.

Kouzelnice – další ženská postava ve hře. Kouzelnice ovládá magii vyššího stupně a dokáže používat kouzla ohně, blesku i ledu. Zároveň disponuje kouzlem Teleport, který jí umožňuje bleskové přesuny. Díky nim se pak vyhne dotírajícím nepřátelům. Její hlavní problém spočívá v malé odolnosti vůči bojovým útokům.  

Paladin – mocná postava, která se primárně věnuje boji, ale ovládá i magické schopnosti v podobě aur. Dokáže tak odolávat magickým útokům, jednoduše poráží nemrtvé a skvěle pracuje se štítem.

V herním rozšíření pak byly přidány další dvě postavy – Druid a Assassin.

Vlastní hra je rozdělena na čtyři epizody, tzv. akty. V každém z nich je centrální město nebo vesnice. To je důležité pro získávání informací, ukládání věcí, pro jejich nákup a hlavně pro zadávání úkolů. Na konci každého aktu pak hráče čeká některý z velmi silných bossů. Jejich zabití je velmi často otázkou několika pokusů, z nichž většina skončí vlastní smrtí. Na závěr se hráč setkává se samotným Diablem.

Diablo IIHerní pohledSouboj

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající příběh
  • Velmi dobré ovládání postavy
  • Slabší grafika
  • Jednoduše skvělá hudba
  • Spousta předmětů, zbraní, kouzel a vylepšení
  • Legendární hra všech dob
 

Verze 2 - 138,31 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://us.blizzard.com/en-us/games/d2/
Velikost souboru: 138,31 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 2
Počet stažení: 5533
Publikováno: 18.10.2012
Poslední aktualizace: 18.10.2012
Zařazeno v kategoriích: Adventury a RPG, Akční hry, Dema her, Multiplayerové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 4 5 4 9 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Diablo II

Diablo II

Herní pohledDiablo II

Herní pohled

SoubojDiablo II

Souboj

Životy + manaDiablo II

Životy + mana

InventářDiablo II

Inventář

Inventář + truhlaDiablo II

Inventář + truhla

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 5 8 1 2 a  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)