Dragon Age 2 (2)
70 %

Krvavé RPG plné nepřátel a draků

Společně s několika přáteli se Hawk opět vydává na dalekou pouť. V prvním díle hry (Dragon Age: Origins) se vypracoval z ubohého uprchlíka v obávaného šampiona. Jen málokdo by si troufl s ním nyní bojovat. A určitě ne tehdy, kdy je obklopen svojí družinou, která zpočátku čítá další bojovnici a dvě kouzelnice.

Hráč se opět dostává do složité a nepříjemné situace. Všude hrozí nebezpečí, válka a smrt a pomalu není ani kam utíkat. Jedna z postav to ironicky shrnuje: „Jestli mám na výběr jít na jih, nebo zemřít, tak zkusím svoje šance na jihu…“ Celá skupina se tedy i s novými členy, které po cestě zachránila, vydává na další putování.

Během něj na hráče čeká spousta krvelačných příšer, draků a obyčejných, ale nepříjemných temných vojáků. Jednotlivé role ve skupině jsou celkem jasné a společně tak není žádný problém neřešitelný. S podporou kouzelnic lze zvládnout každý boj.

Během hry přichází na řadu i zvyšování zkušeností jednotlivých postav a jejich profilování. Během boje získávají důležité zkušenostní body, které lze následně vyměnit za vylepšení schopností. V přehledném menu je pěkné grafové schéma jednotlivých směrů, které pomůže s rozhodováním při přidávání zkušeností.

Cesta je vedena víceméně lineárně, jelikož je pohyb omezen okolními skálami. Díky tomu se v některých částech jedná o tupou zabíjecí mašinerii, ale v dalších částech si hráč přijde na své. Čeká jej mnoho náročných úkolů a zadání, která budou vyžadovat jeho plnou soustředěnost.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Příjemná grafika
  • Průměrné ovládání
  • Bojové animace působí zbytečně uměle
  • Poutavý příběh

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: BioWare
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dragonage.bioware.com
Velikost souboru: 2.022,03 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 4295
Publikováno: 21.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-21 13:39:49
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
aldkkdj

aldkkdj
Nepříhlásený užívatel

26.10.2012

65 %

plusdobrá hratelnost lehká hra

plusnezabaví to na dlouho

tak nějak na půl

Poradna aplikace - Dragon Age 2

Do poradny

dragon-age-2: Dragon age 2

Zdravim nainstaloval jsem si Dragon age 2 ktery jsem si objednal..a kdyz sem ho chtel spustit najelo mi tam okno s nejakou ochranou dat, a nepustilo me to dal,mam pripojeni k internetu,mobilni a melo by to jit poradte prosim

Michal 16.11.2015 Odpovědi (1) Odpovědět

dragon-age-2: Dragon age 2 - jazyk

Měl bych otázku jestli se dají v této verzi dát české titulky.

Koloseus1 30.7.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru