Kung Fu Panda (1)
100 %

Panda – dračí bojovník

Na motivy veselého animovaného filmu byla vytvořena zábavná akční adventura, ve které hraje hlavní roli kdo jiný, než obávaný černo bílý bojovník. Hra Kung Fu Panda volně používá filmovou zápletku pro vytvoření dějové linie. Ta se logicky týká pandího bojovníka, který je zpočátku spíše obávaným jedlíkem a lenochem, než bojovníkem a mistrem bojových umění. Jenže časem se vše zlepší a z roztomilého medvídka se stává klidný, rozvážný a smrtelně nebezpečný medvěd.

Hráč se prostřednictvím pohledu třetí osoby seznamuje s prostředím, které je vůči jeho osobě často nepřátelské. Ihned tedy musí použít některé z velkého množství naučených úderů, aby se mohl dostat dále. Během průchodu příběhem panda potkává množství postaviček ať už spřátelených nebo naopak nepřátelských. U první skupiny často získá zadání nějakého úkolu, jehož splnění přinese cenné rady nebo jinou formu odměny, která se samozřejmě více než hodí při vylepšování vlastních schopností nebo vybavení. Kupříkladu za nasbírané peníze je možné koupit nové oblečení a podobně.

Kung Fu Panda disponuje velmi zdařilou animací postav, povedeným soubojovým systémem a snadným ovládáním. I díky tomu je určena pro širokou hráčskou skupinu včetně malých dětí.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Snadné ovládání
  • Oblíbené postavičky
  • Založeno na filmovém příběhu

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Beenox Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.kungfupandagame.com/
Velikost souboru: 553,31 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1
Počet stažení: 4138
Publikováno: 27.02.2013
Poslední aktualizace: 2013-02-27 05:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dětské hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Kung Fu Panda

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru