Life is Strange 2 (1.0)
0 %

Pokračování příběhové adventury s novými postavami

Spolupráce vývojářů z Dontnod Entertainment a vydavatelů ze Square Enix žala ovoce se svou prvotinou Life is Strange, která sledovala osudy dvojice ženských postav Max a Chloe. Dlouho se nevědělo, o čem bude druhá část Life is Strange 2, ani to, kde se bude odehrávat. Dnešním dnem vyšla oficiálně první epizoda a my si ji blíže představíme i s hlavními postavami.

Děj se začíná v Seattlu poklidným životem dvojice bratrů Seana a Daniela Diazovců. Dan, mladší z bratrů, je konfrontován sousedem a vznikne mírná roztržka, která se skončí velmi nešťastně. Zainteresovaný je i Sean a místní policista a z této čtveřice přežijí po zásahu nadpřirozené síly pouze bratři. Tento neočekávaný sled událostí změní bratrské dvojici život během několika sekund a začíná se boj o přežití.

Diazovci opouštějí dům a vydávají se na dlouhou cestu útěku, jejímž cílem má být jejich rodné město Puerto Lobos v Mexiku. Během putování se setkají s několika postavami - dobrými i špatnými - a přežijí si situace, které by si žádní chlapci v jejich věku přežít neměli. Zároveň se ale sblíží, Daniel se pomaličku učí základním životním principům od staršího bratra a společně překonávají nástrahy osudu. Většina postav se jim v životě jen mihne, ale jedna s nimi zůstane o něco déle. Jde o jejich kamarádku z města, se kterou se párkrát během putování setkají a bude jim oporou.

Základ opět tvoří silný příběh, do kterého mohou hráči občas zasáhnout a zvolit si, jaké rozhodnutí je pro ně v konkrétním bodě nejlépe. Grafika byla vylepšena jen částečně, prostředí by ale mělo pokrýt větší plochu a mělo by být rozmanitější. Tvůrci se ještě před vydáním první části LIS2 rozhodli potěšit fanoušky tohoto univerza vydáním krátké adventury The Awesome Adventures of Captain Spirit, která přímo odkazuje na druhou část série Life Is Strange.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) / AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 650 2GB / AMD Radeon HD 7770 2GB
HDD: 14 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 64-bit

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Epizodické pokračování
  • Příběhová adventura
  • Nové postavy
  • Nadpřirozené síly
  • Vylepšená grafika
  • Větší prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: DONTNOD Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://lifeisstrange.square-enix-games.com/en-us
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 532
Publikováno: 26.09.2018
Poslední aktualizace: 2018-09-26 20:35:27
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Adventury a RPG | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Life is Strange 2

Nahoru