Ratchet & Clank: Rift Apart (Steam)
0 %

Vzrušující pokračování příběhu známých postaviček v akční adventuře

Ratchet & Clank: Rift Apart je vzrušující a vizuálně ohromující akční adventura, kterou vyvinula společnost Insomniac Games pro PlayStation 5 a nyní přichází také na PC. Hra se odehrává v živém a nápaditém vesmíru a sleduje kultovního hrdinu Ratcheta a jeho věrného robotického pomocníka Clanka na napínavé mezidimenzionální cestě. Jak napovídá titulní "Rift Apart", hra přináší ohromující herní mechanismy, které hráčům umožňují plynule přecházet mezi různými paralelními světy.

Příběh se odehrává, když špatný císař Nefarious získá nebezpečné zařízení schopné roztrhnout díry ve struktuře reality, což vede ke vzniku alternativních dimenzí. Hráči budou ovládat Ratcheta i tajemnou novou postavu Lombaxu jménem Rivet, kteří budou společně pracovat napříč dimenzemi, aby zastavili Nefariousovy nekalé plány. Hra prezentuje pozoruhodný výkon PlayStation 5 a PC s rychlým načítáním a ohromující grafikou, díky které ožívají rozmanité světy a postavy v nevídaných detailech.

Při přeskakování mezi dimenzemi se hráči utkají s novými spojenci a nepřáteli, odemknou si mocné zbraně a pomůcky a vyřeší náročné hádanky, které využívají průlomovou mechaniku dimenzionálních trhlin ve hře. Od vysokooktanových akčních sekvencí až po srdečné momenty postav, Ratchet & Clank: Rift Apart nabízí strhující a emocionální cestu, která potěší jak dlouholeté fanoušky, tak i nováčky. Díky poutavému příběhu, úchvatnému vizuálnímu zpracování a inovativní hratelnosti je tato hra důkazem kreativity a technické zdatnosti společnosti Insomniac Games.

Vlastnosti PC verze:

Vydej se na dobrodružnou cestu napříč dimenzemi, při které se Ratchet a Clank poprvé dostanou na PC! Nech svůj pohled spočinout na nádherných, rozmanitých dimenzích s podporou ultraširokého rozlišení 21:9, 32:9 a 48:9 (podpora tří monitorů)! Podívej se, jak multivesmír ožívá díky možnosti odemknout snímkové frekvence! Těšit se můžeš i na odrazy a nově přidané stíny v exteriérech vytvořené pomocí ray-tracingu.

Přesvědčte se, jak fungují nejnovější technologie zvyšování rozlišení, včetně NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS a Temporal Injection od Insomniac Games. Podporovány jsou také technologie NVIDIA Reflex a NVIDIA DLAA pro zvýšení kvality obrazu. Přizpůsobuje různé možnosti kvality grafiky různým zařízením, od špičkových počítačů až po přenosná herní zařízení. Při hře s ovladačem DualSense™ si můžeš vyzkoušet haptickou odezvu a dynamické efekty spouští. Nebo si můžeš vybrat myš a klávesnici se širokými možnostmi přizpůsobení ovládání. Obsahuje podporu úspěchů a ukládání do cloudu ve spouštěcích aplikacích hry pro PC.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Působivé využití možností PS5 i PC
  • Dynamická a nesmírně zábavná hratelnost
  • Různorodé prostředí s jedinečným vizuálem
  • Originální a mimořádně štědrá nabídka zbraní
  • Špičková audiovizuální stránka
  • Podpora českých titulků
  • Podmanivý příběh

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Insomniac Games, Nixxes Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://insomniac.games/game/ratchet-clank-rift-apart/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: Steam
Počet stažení: 583
Publikováno: 02.08.2023
Poslední aktualizace: 2023-08-02 11:25:52
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | 3D hry | Akční hry | Epic Games hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Ratchet & Clank: Rift Apart

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru