Slender: The Eight Pages (0.9.7)
100 %

Hororová hra

Víc než název Slender snad není ani třeba psát. Slender je originál a prapůvodce všech novodobých slender games – her, založených na fiktivní postavě jménem Slender Man. Ta vznikla na specifickém vlákně jistého fóra, které se zabývá paranormálními jevy. Zvláštní postava tak díky jeho uživatelům získala hrubé obrysy a hlavně životní náplň a úděl. Slender Man – nezvykle hubený a vytáhlý muž, neustále chodící v černém obleku, který se velmi podobá oblečení hrdinů z filmu Muži v černém. Svoje končetiny, již tak dost hubené a vytáhlé, dokáže protáhnout do hrůzu nahánějící délky, čímž dokáže hypnotizovat svoji oběť, která pak není schopná se dát na útěk. Slender Man se hlavně zaměřuje na děti, které unáší. Co se s nimi děje po jejich zmizení, nebylo nikdy objasněno.

Hra jako taková se řídí jednoduchými principy a pravidly. Ovládání je více než triviální – hráč má k dispozici baterku, která dokáže osvítit kousek prostoru před ním samotným a jasný úkol. Musí posbírat všech 8 listů dopisu. Jenže prostor pro hledání je značně rozsáhlý a temný. A hlavně, kdekoli se může objevit Slender Man, který hráči přinejmenším zrychlí tep téměř na dvojnásobek (pokud jej rovnou nepošle do mdlob). A tím celý princip hry končí – prosté, ale děsivé.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduchý herní princip
  • Vynikající hororová atmosféra
  • Děsivá hudba
  • Náhodné objevování Slender Mana

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Parsec Productions
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.parsecproductions.net/slender/
Velikost souboru: 65,81 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 0.9.7
Počet stažení: 15668
Publikováno: 07.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-07 02:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Plné hry | 3D hry | Hororové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Roman Koci
Roman Koci

Tento dil SLENDERA je snad ze vsech Nejlepsi :D uz je aj Hra Slender Haunt ktera visla roku 2013 ma hodne dobrou grafiku je vic vimakanejsi ATD. ale porad to nema na tohodle ORIGINAL SLENDERA :D

14.04.13 14:01 reagovat

Mach Daniel
Mach Daniel

Hra Slender je sama o sobě výborná. Jednou jsem ji hrál, ale sekalo mi to. Každopádně, doporučuji stáhnout... UPOZORNĚNÍ: Ať tuhle hru nestahují slabší povahy, mohli by se po****.

28.03.13 10:43 reagovat

Poradna aplikace - Slender: The Eight Pages

Do poradny

slender: Stáhnutí SlenderMana

mohu se zeptat, jak se ten soubor po stáhnutí otvírá? když si to stáhnu, mám to ve složce jako itunes a nevím jak se ta hra otevírá do hratelné podoby.

Ela Branová 12.6.2014 Odpovědi (1) Odpovědět

slender: slenderman

proč slendrmen vlastně zabíjí?

anna věnečková 14.2.2014 Odpovědi (2) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru