X-Blades (1.0)
60 %

RPG s ženskou hrdinkou

Third person pohled je u RPG her jakýmsi nepsaným pravidlem. Logicky tedy i hra X-Blades disponuje tímto herním přístupem. Jedná se o jednoho zástupce velmi malého množství RPG s ženskou hrdinkou. Hru je tak možné přirovnat k sérii Tomb Rider, kde onu hlavní roli zastává oblíbená Lara Craft.

X-Blades hráče uvede do děje zajímavým a husí kůži nahánějícím intrem, které poukáže a vysvětlí vše podstatné a důležité. Hlavní hrdinka Ayumi je nebojácná a samostatná lovkyně pokladů (opět dokonalá paralela k Laře). Jednoho krásného dne přijde s dalším úlovkem k obchodníkovi a objeví u něj část artefaktu, která dokonale doplňuje tu její. Dlouho to netrvá a oba díly do sebe zapadnou a vytvoří bránu do podivného a temného světa. Ayumi si s nezvanými návštěvníky rychle poradí a artefakt cestu uzavře a přetvoří se v mapu za tajemným opuštěným městem. To dle legendy skrývá obrovsky cenný předmět. Hráč se tedy záhy vydává na průzkum tajemného a opuštěného světa.

Po stránce grafické vypadá hra téměř dokonale. Ovládání potěší snad všechny hráče a herní možnosti jednoduše uchvátí. Nezbývá než předat pár rad a vpustit vás do drsného světa X-Blade: dvojitým stiskem klávesy space aktivujete double-jump. Pravým tlačítkem myši střílíte (vhodné pro boj na dálku a proti létajícím nepřátelům). Co se týče vylepšení skillů a používání komb, tak na obojí již musíte přijít sami.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Ženská hrdinka
  • Pohled třetí osoby
  • Lovkyně pokladů
  • Skvělé ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Gaijin Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.x-blades.com/
Velikost souboru: 831,02 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 636
Publikováno: 26.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-23 14:09:04
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - X-Blades

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru