Alien Swarm (1.0)
0 %

Nikdy nekončící řežba

Původní mód pro skvělou akční střílečku UT 2004 zaznamenal obrovský ohlas. Modifikace se zalíbila jak hráčům, tak vedení vývojářské společnosti Valve, které najalo původní vývojáře, aby vyvinuli samostatnou hru. Ta vznikla na enginu Source a opět sklízí pochvaly ze všech stran. Co je však zajímavější, zachován byl i free2play přístup.

Herní systém není nepodobný tomu z Left 4 Dead – hráč, resp. skupinka hráčů se musí probít skrze vlny hnusných emzáků futuristickým komplexem uliček a podlaží. Aby měli alespoň nějakou šanci, hra nabízí k dispozici neuvěřitelné množství jak herních postav, tak zbraní a dalšího vybavení.

Výběr povolání se liší dle toho, jak chce hráč ke hře a případně práci v týmu přistoupit. Na výběr jsou čtyři různé typy, což je přesně maximální počet hráčů co-op módu. Volit je možné mezi Důstojníkem, Medikem, Technickou podporou a Zbraňovou podporou. Ideální sestava zahrnuje všechny tyto čtyři třídy. Hráči se vzájemně doplňují a hlavně mohou disponovat všemi možnostmi, které hra nabízí. U Technika je to rychlé otevírání dveří a přístup k zařízením, medik dokáže jako jediný léčit sebe nebo ostatní atd.

Vyberte si herní třídu, sežeňte 3 kamarády, naberte zbraně a vyrazte do boje. Ke spuštění hry je třeba nainstalovat aplikaci Steam.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající co-op zábava
  • Množství zbraní
  • 4 herní třídy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Valve
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.alienswarm.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1426
Publikováno: 27.04.2013
Poslední aktualizace: 2013-04-27 05:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Plné hry | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Alien Swarm

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

850987 přečteno
Nahoru