Arma 2: Operation Arrowhead (Operation Arrowhead)
100 %

Samostatný datadisk ke skvělé hře Arma 2

Skvělý vojenský simulátor Arma 2, který vzešel z rukou českých vývojářů okolo studia Bohemia Interactive, má samostatné pokračování. Je jím datadisk Operation Arrowhead. Pro jeho spuštění není nutné mít nainstalovánu předchozí základní verzi hry. Hráči s itak pohodlně mohou zahrát pouze rozšířenou verzi.

Operaci Arrowhead se hráč stylizuje do vojáka americké armády, která řeší konflikt ve fiktivním západoasijském státě jménem Tákistán. Lokací i exteriéry je stát velmi podobný Afghánistánu a na tento stát hra ostatně i odkazuje. V datadisku jsou tři nové mapy, americké, české a německé vojenské jednotky a množství nových zbraní a vozidel.

Operation Arrowhead je stejně jako klasická Arma 2 neuvěřitelně rozsáhlým herním počinem, který aktuálně nelze přirovnávat k žádnému podobnému titulu na herním trhu. Hráč prakticky není omezován v tom, kam půjde nebo co udělá. K dispozici má množství techniky, spolubojovníky, kteří jsou vybaveni průměrnou AI a nepřebernou spoustu ručních palných zbraní. Pro pochopení rozsáhlosti hry jsou zde čísla ze základní verze: hra se rozkládá na 225 kilometrech čtverečních, které obsahují padesátku měst a nespočet vesnic a obcí. Ty jsou propojeny neuvěřitelnými 326 kilometry silnic a cest. Tento ohromný prostor je pak naplněn desítkami vozidel a stovkami vojáků. Tento luxus je pak vykoupen vysokými nároky na výpočetní výkon herního PC.

Hlavní devizou celé hry je její komplexnost. Úkoly jsou různorodé a pokrývají základní pěší pochod, útok v noci, výsadek nebo přesun a útok s bojovými vozidly. Jednoduše vše, co lze ve skutečnosti očekávat i v reálném boji nebo při vojenských operacích. Hráč si užije jak klasickou akční hru, kdy se snaží prostřílet kupředu, ale zároveň musí myslet a organizovat spolubojovníky, kteří mu pomáhají. Ostatně realita je taková, že i jedna nebo dvě kulky jsou smrtící, takže k ošetřování bude docházet velmi často a to na obou stranách – jak u vlastní osoby, tak u svěřených členů jednotky.

Se samostatně hratelným datadiskem Operation Arrowhead tak opět přichází velmi rozsáhlá a komplexní hra, která hráče jednoduše pohltí. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obrovské herní území
  • Propracované modely vozidel
  • Spousty zbraní a techniky
  • Široké možnosti
  • Úžasná grafika a hratelnost

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Bohemia Interactive
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.arma2.com/zakladna_cz.html
Velikost souboru: 2.724,10 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Operation Arrowhead
Počet stažení: 5131
Publikováno: 09.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-09 09:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
jára

jára
Nepříhlásený užívatel

24.11.2013

95 %

plusnejlepší hra na světě

jindra

jindra
Nepříhlásený užívatel

04.01.2013

95 %

plusje to super hra.

Poradna aplikace - Arma 2: Operation Arrowhead

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

446472 přečteno
Nahoru