Prince of Persia: Warrior Within (Demo)
100 %

Princ se vrátil jako temný a krvavý zabiják

Prince of Persia byl vždy chápán jako akrobatická hra s mnoha souboji. Vždy byly tyto dvě sekce vyváženy nebo zmíněná akrobatická převládala. Ovšem pokračování dílu The Sands of Time mírně vybočuje z řady a nastavuje nové pojetí hry, které je temné a krvavé. Ostatně celý příběh hry se točí okolo princově pronásledování a usilování o jeho život. Od událostí s dýkou času a hodinami sice uplynulo již šest let, ale takový čin nemůže být prominut.

V předchozím díle hráč vrazil dýku času do obřích hodin a tím způsobil strašné věci. Tento moudrý krok mu tehdy poradil sám vezír, který se jej takto chtěl zbavit. Po tomto činu se všichni vojáci proměnili ve zrůdy, které měly za úkol prince zabít. Ten se tak musel vydat na útěk, u kterého zároveň zachraňoval Maharádžovu dceru. Tehdy vše dobře dopadlo, jenže nyní jsou okolnosti velmi vážné.

Princ je totiž pronásledován černou obludou v lidské podobě s mohutnými rohy. Ta se jej snaží zabít, aby byla splněna dávné pravidlo, které se princ dozvěděl od moudré stařeny: „Ten, kdo vrazí dýku času do Písečných hodin, musí zemřít.“ Princ tehdy tomuto proroctví unikl a tak je třeba jej naplnit jinak.

U stařeny se princ ještě dozvěděl, že hodiny vznikly na Ostrově času. Tam je vytvořila mocná císařovna. Princ se tedy vydává na cestu za ní, aby jí zamezil v jejich vytvoření. Jenže vše se změní ještě při plavbě po moři. Princova loď je přepadena a dobyta. Princ se pustí do boje s útočníky a úspěšně je likviduje, ovšem pouze do doby, než se dostane k souboji s tajemnou paní v černém. Ta jej porazí, zraní a polomrtvého shodí do moře.

Hra se oproti předchozímu dílu hodně změnila. Stala se temnou, krvavou a drsnou. K drsnosti zvláště pomohly změny v bojovém systému, který je nyní o mnoho bohatší na funkce a možnosti. Hráč může skrze prince bojovat se dvěma zbraněmi zároveň, nově je umožněno sebrat protivníkovu zbraň a hodit ji po jiném a hlavně došlo k významnému rozšíření pohybových možností. Princ vždy ovládal množství akrobatických kousků, ale většina z nich byla určena pro samotný pohyb, nikoli pro boj. Ve hře Warrior Within princ ovládá několik smrtelných chvatů, z nichž část končí useknutím protivníkovi hlavy. Ve hře je opět k dispozici práce s časem – zpomalení a zrychlování. Ve spojení s chvaty se jedná o skutečně dokonalou podívanou.

Prince of Persia: Warrior Within je vlemi povedeným pokračováním, které je chváleno jak fanoušky a hráči, tak kritiky a odbornou veřejností. Na závěr malá upoutávka: hra má dva možné konce, které závisí na tom, zda hráč získá nebo nezíská Vodní meč.

Další díly Prince zde:

Prince of Persia - počátek originální série
Prince of Persia 2: The Shadow and the Flame - druhý díl
Prince of Persia: The Sands of Time - série Sands of Time 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Temná a drsná hra
  • Nové možnosti
  • Lepší bojové schopnosti
  • Umění bojovat se dvěma zbraněmi zároveň
  • Skvělé ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: UbiSoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.princeofpersiagame.com
Velikost souboru: 311,58 MB
Operační systém: Win 98 /Win 2000 /Win XP
Verze: Demo
Počet stažení: 4608
Publikováno: 23.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-14 17:15:43
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
bart

bart
Nepříhlásený užívatel

09.07.2015

95 %

plusmám to na PS2

plusnic nemám

prostě dobrá hra pardon skvělá hra !!!!!!!!!!

El Nino

El Nino
Nepříhlásený užívatel

27.12.2013

95 %

plusJe to dobrá hra mam jí na xbox360. Mám stejnej díl.

plusNic proti tomu nemám.

davam vsechny hvezdicky

Poradna aplikace - Prince of Persia: Warrior Within

Doporučujeme

Nahoru