Battlefield V (Xzone)
10 %

Válečná akce s mnoha vylepšeními

Šestnáctý díl skládačky jménem Battlefield nese označení Battlefield 5. Navazuje na předloňský Battlefield 1 a to zejména časovým zaměřením - hráči se tak z první světové války přesunou na bojiště té druhé. I když ne úplně doslova - ikonická místa jako pláže Normandie, Iwodžima, Stalingrad a další totiž ve hře nejsou přítomny. Hra nabízí spoustu vylepšení a novinek a i samotným herním projevem aspiruje na doposud nejlepší díl této válečné série.

Battlefield 5 obsahuje hned několik herních módů. Základ samozřejmě tvoří módy multiplayerové, které kladou velký důraz na souhru malých skupin. Singleplayerová linka je ovšem stále přítomna. V rámci multiplayeru si mohou hráči vybrat z Grand Operations, Tides of War a Firestorm. Časem by ještě měl přibýt mód Combined Armes, který před týmy postaví dynamicky generované mise. Vypuštění módu Firestorm autoři plánují na začátek roku 2019.

V rámci Grand Operations se hráči v týmech postaví na dvě strany, které spolu svedou hned několik soubojů. Každý z nich simuluje jinou fázi bitvy a mění se tak nejenom místo, ale i cíl konkrétního souboje. Mód pak končí částí Final Stand, který rozhodne o konečném vítězi celého střetnutí.

Battle Royal mód Firestorm pak reprezentuje klasiku daného žánru. Hráči se v rámci až 16 týmu budou pokoušet eliminovat všechny ostatní týmy a to na největší z map, které jsou ve hře k dispozici.

Poslední z módů - Tides of War - přichází s dlouhodobým konceptem, který hráčům dovoluje tvořit si vlastní rotu, získávat zkušenosti, uplatňovat je v boji a časem tak získat ultimátní herní tým. Rota bude postupovat nejenom různými místy druhé světové války, ale i časem. Ten bude mít výrazný vliv na technologie, které budou k dispozici a mnoho dalšího.

Minimální požadavky na PC:

CPU: AMD FX-8350/Intel Core i5 6600K
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GTX 1050/AMD Radeon RX 560
HDD: 50 GB volného místa
Další: podpora DirectX 11

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Několik herních módů
  • Vynikající grafické zpracování - Frostbite 3 engine
  • Battle Royal mód
  • Zaměření na druhou světovou válku

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: EA DICE
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ea.com/cs-cz/games/battlefield
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: Xzone
Počet stažení: 852
Publikováno: 28.11.2018
Poslední aktualizace: 2018-11-28 14:07:09
Zařazeno v kategoriích: Origin hry | Multiplayerové hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 0.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Battlefield V

Doporučujeme

Nahoru