Black Ice (1.0)
0 %

Akcí nabité hackování

Hackování rozhodně nemusí být v rámci her ztvárněno jen oním tradičním progressbarem a minimální nebo rovnou nulovou hráčskou interakcí. Black Ice jednoduše ukazuje, že hackování může být skutečně adrenalinová zábava. Ostatně princip Black Ice vychází z oblíbenosti akčních her a jejich přímočarosti.

Hra Black Ice popisuje příběh hackera, který se svědomitě věnuje svému koníčku. Hráč se tak dostane do virtuálního světa, ve kterém jsou společnosti a jejich informační systémy zpracovány jako neonové budovy. Každá z budov má nejen jméno, ale i míru ochrany. Na vysoké levely si tak hráč zpočátku musí nechat zajít chuť a spokojit se musí pouze s pronikáním do budov nižších úrovní. Každý úspěšný hacking přináší nejenom zkušenosti, ale i loot (taktické vybavení, vylepšení, zbraně, herní měnu).

Samotné hackování probíhá následovně – hráč označí budovu a spustí hackovací sekvenci. Po inicializace dojde k vytvoření kruhu, který určuje dosah jak hráče, tak ochranných systémů společnosti. V tomto kruhu se postupně objeví plošinky se strážemi, které se hackera snaží odehnat. Pokud jej vytlačí z kruhu nebo zabijí, ochránily budovu. V opačném případě byl hráčův průnik úspěšný a náleží mu adekvátní odměna.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající FPS zpracování
  • Jednoduchý systém
  • Použití RPG prvků

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Garrett Cooper
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.superdupergc.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1320
Publikováno: 04.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-06-03 15:53:07
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Black Ice

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru