Blasphemous (1.0)
0 %

Kacířsky nápaditá Metroidvania s množstvím obludárií

Představte si Dark Souls se vší svou temnotou, náročností a atmosférou v 2D a dostanete zbrusu nový titul Blasphemous. Dílo od vývojářů z The Game Kitchen je určeno pro vyšší věkové kategorie, a to zejména pro svou brutalitu, zvrácenost, zkaženost a všudypřítomnou náboženskou tematiku s nejrůznějšími symboly a odkazy.

Blasphemous se odehrává v nehostinném světě Cvstodia, na který padla kletba a jediný, kdo může zachránit fungování tohoto světa a jeho obyvatel, je The Penitent One - samotářský přeživší dávné bitvy. Spolu s vámi balancuje na hraně života a smrti a za vykoupením sebe i světa, ve kterém žije, musí sáhnout až na dno svých sil.

Světu vládnou nejpokřivenější náboženství, na každém kroku číhají nebezpeční nepřátelé a odporní a silní bossové. Tyto groteskní postavičky musíte porazit mečem - poodsekávať jim končetiny, vypít jejich krev, zbavit jejich hlav a další příjemné šmakocinky. Na všechno se díváte z bočního pohledu. Hra je v 2D provedení a řadí se ke klasikám žánru Metroidvanie. Svět je zpracován nelineární, takže si můžete hru užít i vícekrát. Na pixel přesné bojové chvaty a komba si užijete do poslední kapky krve.

Blasphemous není žádné RPG, takže netřeba očekávat levelování postavy. Na druhé straně sbírání předmětů a získání nových zkušeností je přítomno. Příběh se odkrývá pouze postupně a častokrát jen v náznacích. Je okulahodící sledovat nádherné lokality i přes pixelové zpracování. Pokud si užíváte zvrácenou náboženskou tematiku a chcete si zahrát zapamatovatelné dílo inspirované španělskou inkvizicí, neváhejte ani na sekundu. Nízké HW nároky přispívají ke zprostředkování hry pro větší masy.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core2 Duo E8400 / AMD Phenom II x2 550
RAM: 4 GB
GPU: GeForce GTX 260 or Radeon HD 4850
HDD: 4 GB volného místa
Další: Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 2D zpracování
  • Detailně vykreslený svět
  • Groteskní výjevy
  • Náboženská tématika
  • Zvrácenost a temnota
  • Styl Metroidvanie
  • Pixelové zpracování
  • Poměrně náročné úrovně

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: The Game Kitchen
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://blasphemousgame.com/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1200
Publikováno: 17.09.2019
Poslední aktualizace: 2019-09-17 13:53:52
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Blasphemous

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru