Brothers in Arms: Road to Hill 30 (1.0)
0 %

Vyzkoušejte si boje druhé světové války

Válečná série Brothers in Arms hráče zavádí do časů druhé světové války a věrně mapuje problémy a těžkosti, se kterými se tehdy vojáci museli potýkat. První díl známé vojenské akční série nese podtitul Road to Hill 30. A celá hra vlastně retrospektivně mapuje cestu až k onomu osudnému kopci s kótou 30.

Při začátku hry se hráč ani nenadechne a hned se ocitne pod mohutnou palbou německých pěších jednotek doplněných několika tanky. Rozhodně se nejedná o nikterak příznivou situaci. A aby toho nebylo málo, po chvíli náhodný granát zabije vedle stojícího kolegu a hráče omráčí. Děj hry se následně přesune o několik dní zpět, aby zachytil další krizovou situaci. Hráč v rámci operace Overlord letí přes Lamanšský průliv, aby provedl výsadek nad okupovanou Farncií. Jenže výsadkové letadlo dostane přímý zásah a hráč tak opouští stroj dříve, než předem plánoval. I když skok přežije a dostane se na nepřátelské území, nejedná se o lokaci, ke které byl tak dlouho cvičen. Hra o přežití zde může začít.

Brothers in Arms: Road to Hill 30 ukazuje možnosti starších válečných her a umně kombinuje přímou akci s taktickými a týmovými prvky.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Příjemné grafické ztvárnění
  • Skvělá akce
  • Zajímavé taktické úkoly
  • Výjimečná herní atmosféra

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Gearbox Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ubi.com/UK/
Velikost souboru: 393,62 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2020
Publikováno: 21.09.2013
Poslední aktualizace: 2013-09-11 13:36:54
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Brothers in Arms: Road to Hill 30

Doporučujeme

Nahoru