Cyberpunk 2077 (1.05)
100 %

Nejočekávanější hra roku 2020 baví realističností a propracovaným sci-fi světem

Polské vývojářské studio CD Projekt Red dlouhých 8 let pracovalo na hře Cyberpunk 2077, která se postupně stávala v očích hráčů kultem aniž ho i jen hráli. První obrázky ze hry, videa vnadící na dosud nevídaný zážitek a pak ... Pak přišel Keanu Reeves a všechno nabralo ještě strmější spád v tom nejlepším slova smyslu. Mega město Night City nabízí otevřený svět, který se zmítá posedlostí po moci, obyvatelé se mohou tělesně modifikovat a vy se ponoříte do příběhu jako nájemný zločinec V, abyste získali unikátní implantát, který vás dovede k nesmrtelnosti. Ale bude to opravdu tak? Dozvíte se po desítkách a možná stovkách hodin strávených v příběhové části.

Cyberpunk 2077 vás pohltí a už nepustí. Budete chtít objevit každičký kus zapadlé a nejtemnější ulice, budete se snažit splnit všechny questy a užívat si rozhovory s NPC postavami, které působí věrohodně a lidsky. CD Projekt Red do hry vložili hodně a je to znát. Ani několikaměsíční odklady vydání hře neubrali na kráse. Ano, dá se namítnout, že vyšla poměrně nedokončená, ale první patche napravily obrovské množství chybiček, takže se velká část hráčské komunity, která na hru zanevřela právě pro mírné nedostatky, může klidně vrátit na PC i na konzolích.

Hra má úžasnou atmosféru a pohltí vás tak, jak by vás zhltlo obrovské tsunami jen s tím rozdílem, že v tomto případě se vám to bude zatraceně líbit. S postavami udržujete vztahy kamkoli se pohnete a nebude jich málo. Po skončení si vybavíte desítky charakterů, které vám přinesly radost i utrpení. Svou postavu si můžete upravit již před začátkem v skvělém editoru, ale rovněž ji budete moci vylepšovat i během hry. Už tradičně se budete muset častokrát rozhodovat o vašem osudu, stejně jako o osudu postav. Vaše volby budou měnit příběh i konec příběhu. Kromě hlavního příběhu, který absolutně drtí konkurenci svou propracovaností, si můžete zvolit i pomalejší cestu hrou a plnit vedlejší úkoly. Tempo je rychlé, ale vzhledem k příběh i pochopitelné.

Night City vám nedá nic zadarmo a neodpustí žádný přešlap. Proto se do hry buď zcela ponoříte, nebo to ani nemusíte zkoušet. Jedině tak získáte ten nejlepší možný zážitek. Nechybí ani čeština, která publiku naservíruje skvělý zážitek z hraní, pokud nerozumíte anglicky. Je sice plná drobných chyb, ale to až tak nevadí. Cyberpunk 2077 není ani tak hrou, jako neopakovatelným zážitkem. Ježíš Kristus her 21. století? Možná ano, vzhledem k obrovskou základnu fanoušků po celém světě, kteří hru sledovali od samotného začátku. Živý otevřený svět vtáhne a už nepustí. K tomu je třeba počítat i s parádní hudbou, která se stane pro všechny hráče kultem podobně, jak to bylo kdysi například při soundtracích v hrách Need For Speed.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-3570K / AMD FX-8310
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon RX 470
HDD: 70 GB volného místa
Další: Windows 7 64-Bit (SP1) / Windows 10 64-Bit, DirectX 12
 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Otevřený herní svět
  • Keanu Reeves
  • Podrobná tvorba postavy
  • (Ne)uvěřitelná interakce s postavami
  • Vylepšování svého lovce
  • Dech beroucí příběh
  • Stovky vedlejších misí
  • Detailní zpracování města
  • Cyberpunk 2077 je i v češtině
  • Hra roku 2020 (?)

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: CD PROJEKT RED
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.cyberpunk.net/cz/en/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.05
Počet stažení: 1358
Publikováno: 14.01.2021
Poslední aktualizace: 2021-01-14 10:16:35
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Simulátory | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Cyberpunk 2077

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru