Dishonored (1.0)
0 %

Temné FPS z industriálního města budoucnosti

Původně nejlepší stráž císařovny, nyní vyvrhel a štvanec. Takový je osud Corva Attany, který nyní prahne po pomstě a zaručeně dostane to, co chce. Politickými intrikami byl totiž sesazen z velevážené pozice a vražda císařovny se hodila právě na něj. To však byla chyba, protože vysoce postavení lidé rozhodně nevěděli, do jakých vod vkročili.

Zabiják se vydává na cestu plnou akce, plížení a smrti. Je to právě stealth prvek, který je ve hře Dishonored velmi důležitým, ale ne jediným. Akci lze vést ze zálohy a stráže přepadávat ze stínu, nebo prostě za sebou můžete nechat spoušť. Na své si tak přijdou všichni. Děj se odehrává ve steampunkově laděném industriálním městě, kde se setkáte s nejrůznějšími technologiemi. Sami disponujete zvláštními schopnostmi, které tak dodávají hře osobité kouzlo a způsoby zabíjení jsou opravdu originální.

Střepy příběhu jsou opravdu zajímavé, dozvídáte se o nich ze skvěle udělaných videí nebo dopisů, které sbíráte. Když už jsme u sbírání předmětů, po městě najdete i mince, bone charmy (přidávají speciální schopnosti), či runy. Kromě toho si něco i nakrást a cestou budete plmiť různé menší či větší úkoly. Zaujme krásné prostředí, vypiplané zvukové efekty, možnost měnit způsob boje a mnoho dalších věcí. Herní doba se pohybuje okolo 10 hodin (pokud sbíráte i vedlejší předměty).

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Různé způsoby zabíjení
  • Steampunk město
  • Skvělý příběh
  • Sbírání předmětů
  • Vylepšování speciálních schopností

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Arkane Studios, Bethesda Softworks
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dishonored.com/#/dishonored
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1249
Publikováno: 17.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-06-17 12:13:13
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Dishonored

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru