Generation Zero (1.0)
80 %

Boj o nadvládu nad světem s roboty

Vývojáři z Avalanche Studios stojí za řadou výborných a zajímavých titulů z posledních let, jako například série Just Cause, Mad Max, Renegade Ops nebo lovecké simulátory theHunter. Jejich nejnovějším počinem je akční sci-fi hra Generation Zero odehrávající se ve Švédsku zasazeném do 80. let. Příběhová premisa začíná v momentě, kdy se se svou dospívající postavou vrátíte z exkurze na ostrově, chcete se vrátit domů, ale postupně zjišťujete, že tu něco nehraje. Obyvatelé jsou pryč a časem narazíte na první roboty. Ze začátku bude nejlepší strategií útěk, ale postupně se s ostatními hráči pustíte do odboje a snažíte se zjistit, co stojí za jejich náhlým zjevením.

Sami si můžete vytvořit postavu, které navolíte kosmetické doplňky a vydáte se do boje proti vzbouřeným strojům. O jejich původu ani motivu toho hodně nevíte a příběh se bude před vámi odkrývat jen velmi postupně. Obrovský herní svět je základem, ve kterém budete stále něco hledat a plnit úkoly. Prostředí je zpracováno na jednotku, detailně a živě, což je důsledek dlouholetých zkušeností s tvorbou loveckých simulátorů a jiných herních sérií. I přesto je ale svět o něco prázdnější, než by bylo vhodné.

Nepřátelský Skynet má několik podob a pohybuje se po zemi i ve vzduchu. Většinou jde o dlouhonohé monstrozity, ale nechybí ani roboty podobné hlídacím psům nebo létající drony. Na jejich ničení můžete používat poměrně pestrou paletu zbraní, jako například pušky, brokovnice, pistole, granáty, raketomety či sniperky. Interakce s roboty bude vyžadovat taktizování a zvažování dané situace. Jejich arzenál je většinou větší a silnější. Vám navíc nemusí pomoci ani hra ve skupině (je možné hrát v kooperaci čtyři hráče). Na druhé straně je tu zajímavě řešené využívání předmětů a lokalit tak, abyste roboty zabili efektivněji a neplýtvali množstvím nábojů (střela do výbušného sudu, odpálení elektrického vedení apod.).

K tomu si připočítejte plynové bomby, dělbuchy nebo světlice na označení cíle a máte o zábavu v partii postaráno. Vedle toho se potulujete v prázdných domech a hledáte předměty, které byste mohli využít k dokončení příběhové linky. Nachodíte se hodně, zastřílíte si a prožijete desítky hodin s přáteli při objevování nových lokalit.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel i5 Quad Core
RAM: 8 GB
GPU: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 - 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580
HDD: 35 GB volného místa
Další: Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Výpravná sci-fi
  • Boj proti robotům
  • Otevřený herní svět
  • Málo obydlené prostředí
  • Mnoho zbraní a druhů robotů
  • Možnost hrát ve čtyřech hráčích
  • Děj na pozadí

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Avalanche Publishing
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://generationzero.com/en/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 785
Publikováno: 16.04.2019
Poslední aktualizace: 2019-04-16 10:42:18
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Adventury a RPG | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Generation Zero

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru