Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Half-Life

99 %

Akční hra, která nemá obdoby

Half-Life skutečně patří mezi několik málo skutečně zásadních akčních her, které změnily herní svět. Ten se s příchodem Half-Lifu zatřásl v základech a jak fanoušci, tak hlavně vývojáři pochopili, že se dají dělat hry i jinak a mnohem lépe. Zajímavostí celé hry bylo použití skriptovaných  postav a akcí, které do té doby prakticky nebyly používány. I když se od nich již v dnešní době ustupuje, jejich použití v HL bylo skutečně vynikající a dokonale hru posunovalo v příběhu.

Hra obsahuje několik skutečně výjimečných prvků. Zajímavý, netuctový příběh, množství zbraní, obrovskou spoustu nepřátel, nejrůznější herní prostředí a logických úkolů. Half-Life tak spojuje klasickou akční hru, sci-fi a logickou adventuru. Vše je dokonale poměrově vyváženo, takže hráč dostává do rukou skutečnou herní pecku, která nestárne a má co nabídnout i po mnoha letech.

Naruto Naiteki Kensei

Kompletní předělávka hry, která je inspirována obrovským japonským anime hitem – Naruto. Hráči společně mohou soupeřit jako pomocí zbraní s primárním a sekundárním efektem, tak díky schopnostem bojovníků, kteří ovládají boj na blízko. Pro opravdovou destrukci jsou do hry vloženy výbušniny.

Sven Co-op

Skvělá kooperativní úprava hry Half-Life, která nabízí jedinečnou multiplayerovou zábavu. Hráči společně procházejí množstvím kompletně nových map, které jsou obsazeny monstry a jinými nepřáteli. Na obranu mají spoustu kompletně nových zbraní a možnost výběru specializace každé z postav pomáhá při útoku, obraně nebo léčení členů týmu.

Natural Selection

Natural Selection přináší drsné multiplayerové střety lidí a alienů. Vetřelci i lidé disponují různými zbraněmi, ovšem pro úspěch týmu je nejdůležitější komunikace.

Cry of Fear

Děsivá singleplayerová modifikace oblíbené hry. Zajímavý příběh, děsiví zombie nepřátelé a různé zbraně včetně klacku. Pouze pro odvážné.

Counter-Life

Kombinace hry Counter Strike a Half-Life. Projděte si příběh skvělé hry Half-Life 1 s zbraněmi a herním stylem Counter-Strike. Zbraně nakupujte u každé Health a HEV stanice a užívejte si těch nejlepších vlastností obou her společně.

Pro spuštění přes Steam umístěte hlavní složku do "Steam/SteamApps/vašeemailováadresa/Half-Life.

Modifikace jsou připraveny ke stažení v záložce Verze. Pro jejich spuštění je třeba mít nainstalovanou službu Steam a zakoupenou plnou verzi hry Half-Life.

Half-LifePáčidlo - základní zbraňJízda na vozíku

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělá herní atmosféra
  • Propracovaný příběh
  • Množství zbraní a nepřátel
  • Logické úkoly
 

Verze Demo - 50,87 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 50,87 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: Demo
Počet stažení: 7722
Publikováno: 23.12.2012
Poslední aktualizace: 22.12.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Dema her, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a a 5 7 b c  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)