Hatred (1.0)
0 %

Nejbrutálnější hra posledních let

O této hře jste již rozhodně slyšeli. Před pár měsíci se propírala ve všech koutech internetu, i v těch, které o hrách nemají ani ponětí a snaží se prosazovat mírotvorné názory. Tak se stalo, že Hatred od polského studia Destructive Creations získalo dokonalou reklamu na všech frontách a o hře se dozvěděli i ti, kteří k PC hrám mají daleko jako Putin do Washingtonu.

No a o čem, že to vlastně ten Hatred je? Jednoduše a stručně o nenávisti ke světu, k lidem, prostě ke vší špíně, která hlavnímu protagonistovi bez jména nedá spát. Život ho už nebaví, a tak si řekl, že předtím, než zemře, s sebou vezme do hrobu co nejvíce lidí a náramně se při tom pobaví. Na cestu si vezme samopaly, plamenomet, brokovnice, granáty - no prostě vše, co najde. A o co vlastně jde? O čistokrevnou vyvražďovačku napříč městem. Civilisté, policie, armáda - nikdo není takový problém, aby si s nimi tento hrdina/záporák/magor/vrah neporadil. Z horního pohledu budete brázdit po městě a vraždit, co uvidíte.

Podobnou hru těžko někam zařadit, už jen proto, že jí chybí jakýkoli příběh. Zabíjení má i své vedlejší mise, kde je nutné jednou vyvraždit celý hotel, jindy přepadnout dok apod. Je pravda, že se hra stane po čase dost opakující se, přece jen jde o odvážný a jednoduchý počin, alespoň co se týká náplně hry. To však nelze říci o grafice, která běží na Unreal Engine 4 a zaručuje krásný zážitek ze hry (alespoň po vizuální stránce).

Moralisté si Hatred asi neužijí, ale v konečném důsledku jde o střílečku s trošku netradičním motivem postavy, který ne každému sedne. Pokud si rádi vyzkoušíte, jaké je to vyjít do ulic a postřílet co vidíte (na PC), Hatred je pro vás jedinou správnou volbou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kontroverzní hra
  • Vyvražďovačka napříč městem
  • Množství násilí
  • Unreal Engine 4
  • Po čase může nudit

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Destructive Creations
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.destructivecreations.pl/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2064
Publikováno: 05.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-06-04 12:11:37
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Hatred

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru