Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Hitman: Blood Money

87 %

Špinavá práce přináší špinavé peníze

Hitman je velmi známá postava profesionálního zabijáka, který se mimo herní svět objevil i ve filmu. Hitman – tedy Agent 47 je bezvlasý, hladce oholený zabiják, který má své značení vytetováno v podobě čárového kódu na temeni hlavy. Číslo 47 je pak ve štítku obsaženo úplně na konci (640509-040147). Čárovým kódem jsou označování všichni kloni, kteří byli geneticky pozměněni, aby je bylo možné využít jako dokonalých zabijáků, kteří jsou bez emocí, svědomí a chyb.

Stejně jako v jiných dílech herní série, i v Blood Money dostane Agent 47 několik krvavých úkolů. Ostatně odtud název Krvavé peníze – Blood Money. Hráč tak musí zabít několik vybraných subjektů. Jenže nepůjde o bezhlavé střílení a la Terminátor, i když i tato varianta je možná. V ideálním případě je třeba zabít pouze vybrané cíle. A to tak, aby si toho dostatečně dlouho nikdo nevšiml a nevyvolal poplach. Útoky je proto třeba plánovat, vyčkávat na vhodný okamžik a mít připravenu ústupovou cestu a místo pro skrytí těla.

Agent 47 je klasicky vybaven několika typy zbraní, včetně jeho oblíbených duálních pistolí. Nechybí škrtící struna, pistole s tlumičem a injekční stříkačky s různými i smrtelnými látkami. Mezi další vybavení patří různé bomby a jiné věci. Nově pak lze vlastněné zbraně vylepšovat. Novinkou je pak možnost použít NPC (non-player character) jako živý štít a následně jej úderem pistole dostat do bezvědomí. Herní postava také dostala vylepšení, co se týče překonávání různých překážek a obecně šplhání.

Pokud si hráč chce užít bezhlavou střílečku, může spolu s označeným cílem kompletně vystřílet i jeho ochranku. Za vydělané peníze pak lze pořídit buď další zbraně, nebo vylepšit ty stávající. Záleží jen na hráči, jak se bude chtít profilovat a co se mu při boji osvědčí.

Hitman: Blood Money nabízí příjemnou zábavu, která navíc nevyžaduje přehnané hardwarové nároky.

Upozornění: Novější operační systémy, které již nemají DirectX 9, mohou mít problém se spuštěním dema. Pro spuštění je pak třeba do herní složky stáhnout a rozbalit dvě .dll knihovny. Odkazy ke stažení jsou zde: msvcr71.dll a d3dx9_27.dll.  

Hitman: Blood MoneyOblíbená pistole za zádyNetradiční nástroje

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Agent 47 opět v akci
  • Stealth mód
  • Množství zbraní a dalšího vybavení
  • NPC jako štít
  • Vylepšování zbraní
 

Verze Blood Money - 796,05 MB

Hitman: Blood Money

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://hitman.com
Velikost souboru: 796,05 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: Blood Money
Počet stažení: 8407
Publikováno: 2.11.2012
Poslední aktualizace: 2.11.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Dema her

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 e c a e 5  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)