Immortal: Unchained (1.05)
0 %

Hardcore akční RPG hra ve stylu Dark Souls

Herní série Dark Souls si hráče získala nekompromisním přístupem, kdy ani ti nejlepší adepti na úspěch nemohli projít některé úseky a museli si danou scénku pustit znovu. Tento systém byl sice obtížný, ale zato štědrý na dobrý pocit ze zvládnuté situace, co se už nedá říct o novince od tvůrců z Toadman Interactive. Immortal: Unchained je hardcore RPG hrou postavenou na známých principech již zmíněného DS (zmínit můžeme například i Bloodborne), kde se hráči dostanou do předem nalinkovaného světa a jejich úkolem je ničit stovky nepřátel a, samozřejmě, bossy.

Oproti svým předchůdcům, ze kterých si hra bere opravdu víc, než je zdravé, je kromě soubojů na blízko s chladnými zbraněmi využit i potenciál zbraní střelných. Způsob, jak se s ním tvůrci poprali, je už kapitola jiná. Každá hráči vytvořená postava má na výběr 6 větví, jakými se může vydat. Po prvotním vytvoření, upravení vzhledu a navolení jedné z cest se hráči vrhnou do světa se svým bojovníkem, aby se neustále strachovali o svůj život.

Zbraně na blízko jsou fajn, ale střílet na dálku je přece jen pohodlnější. Navíc stojí postava proti velké přesile, která se rovněž nebojí střílet z dálky nebo házet granáty. Munice je málo, proto je třeba šetřit a pokud se dá, pobít co nejvíce nepřátel v boji nablízko. Těch je ale tak mnoho, že je často frustrující se někam z místa pohnout, protože i přes špatnou umělou inteligenci dokáží najít svůj cíl a zasadit mu smrtelné rány dvěma seknutími či pár výstřely. Kromě vln NPC postav se hráči setkají i s ohromnými bossy.

Aby toho nebylo málo skáčou na hráče z nečekaných míst. Ne všechno je ale úplně černé - systém automatického zaměřování zachytí zvoleného nepřítele a nepustí ho, dokud nezemře. Obelisky ve hře slouží jako checkpointy, kde se dá doplnit střelivo, životy atd. Má to však jeden háček, a tím je oživení všech postav, které již jednou byly zabity. Nekonečné grindování trvá tak dlouho, dokud si hráči zcela nepodrobí lokalitu a nestanou se prakticky bezchybnými. Potěší variabilita zbraní.

Postavy získávají zkušenosti, ale po padnutí se jim ztratí a je třeba začít od posledního uloženého bodu. Herní systém opravdu necílí na hráče se slabými nervy. Příběhově jde spíše o spojení několikrát viděného a hraného dohromady, graficky je Immortal: Unchained šedým průměrem postaveném na Unreal Engine 3.

Místy nabízí nápadité sci-fi lokality v kombinaci s temnými zákoutími, jindy je jen plochým otevřeným světem bez špetky originality. Hra je více než cokoli jiného vhodná zejména pro HC hráče, kteří si v podobných titulech chtějí něco dokázat a baví je neustále umírat a posouvat se dopředu po malých krůčcích.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Sci-fi temný svět
  • Vykrádačka Dark Souls
  • Neoriginální příběh
  • Kombinace chladných a střelných zbraní
  • Tvorba postavy
  • Levelování bojovníka
  • Množství silných nepřátel
  • Bossové
  • Frustrující gameplay
  • Nevyvážený poměr náročnosti a hratelnosti

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Toadman Interactive
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.immortalthegame.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.05
Počet stažení: 748
Publikováno: 10.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-10 20:22:19
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Adventury a RPG | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Immortal: Unchained

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

226094 přečteno
Nahoru