Lost Planet: Extreme Condition (1.0)
0 %

Akční hra v extrémních podmínkách

Lost Planet: Extreme Condition při svém vydání fungovala jako přirozený benchmark grafických karet. Hra byla a stále je graficky na výši a hráči se tak při hraní mohou těšit nejen z příběhu a samotné náplně hry, ale i z grafického vizuálu.

Hru má na svědomí světoznámé japonské studio Capcom (Resident Evil, Devil May Cry a další) a s jejím vývojem si dalo opravdu záležet. Příběh akce z pohledu třetí osoby se pak zabývá poněkud mrazivou budoucností. Země se stala neobyvatelnou, lidstvo je přesunuto na kolonizované planety a podniká výpravy za cílem získat další prostory k životu. Jednou z prozkoumávaných planet je i E.D.N. III. Ta i přes velmi nehostinné podmínky již překvapivě obývaná je. Výzkumný oddíl je navíc napaden a musí z planety pryč.

Lost Planet: Extreme Condition nabízí netradiční akční kolonizování, při kterém bude mrznout krev v žilách a to do slova. Hráč totiž pro průchod jednotlivými místy planety potřebuje zdroj tepla, který získává z poražených nepřátel. Využít k tomu může množství zbraní, automatické mechy a dalších robotické zabijáky.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající grafické zpracování
  • Kolonizování planet
  • Nebezpečné přírodní podmínky
  • Množství zbraní

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Capcom
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 398,78 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1201
Publikováno: 08.09.2014
Poslední aktualizace: 2014-08-01 15:34:28
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Lost Planet: Extreme Condition

Doporučujeme

Nahoru