Max Payne (1)
100 %

Vynikající akční hra s bullet-timem

Max Payne, již samotné jméno hry říká vše podstatné. Jednoduše Max Payne. Legendarní, skvělá a nad poměry podařená akční hra s velmi propracovaným a silným příběhem. Se samotným herním enginem je zvláště spojena funkce bullet-time, tedy jakési zpomalení času. V Maxových rukou se jedná o smrtící nástroj, díky kterému dokáže zatočit i při velké palebné i početné převaze.

Příběh hry se točí okolo děsivého života hlavního hrdiny. Max Payne pracoval jako policista a to ve dvou velmi známých odděleních – NYPD a DEA. Jenže došlo k zabití jeho ženy a malého dítěte, jejichž postavy Maxe následně provázejí po celou dobu hry formou šílených snů. Spolu se smrtí jeho blízkých přišla další rána v podobě úmrtí Maxova policejního parťáka. Vlivní zločinci se navíc snaží hodit vraždu právě na samotného Payna.

Max Payne je v rámci žánru akčních her ojedinělý hned z několika různých důvodů. V prvé řadě se jedná o herní pohled, který nabízí svému uživateli – oproti většině ostatních akčních her – pohled třetí osoby. Ovšem hned u další speciality celé hry se vše objasní – bullet time. Max Payne byl jednou z prvních, ne-li úplně první hrou, která jej zahrnula do své výbavy. Bullet-time je speciální akce, při které hráč zpomalí čas, čímž pro sebe získá více prostoru pro provedení akce. Při pohledu třetí osoby má větší přehled nad celým okolím a může tak během jednoho skoku vyřídit i velkou skupinu nepřátel.

Hra nabízí skvělý příběh, vynikající akci okořeněnou bullet-timem a spoustu zbraní, z nichž mnohé je možné používat duálně (double beretta, desert eagle nebo uzi).

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající příběh
  • Snadné ovládání
  • Pohled třetí osoby
  • Množství zbraní
  • Bullet-time

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Remedy & 3D Realms
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 137,20 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1
Počet stažení: 7721
Publikováno: 22.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-22 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
tomas

tomas
Nepříhlásený užívatel

02.01.2018

95 %

plusvelmi dobré

plusdoporučuju

Poradna aplikace - Max Payne

Nahoru