RAGE (1.0)
100 %

Postapokalyptická akce ve stylu Mad Max

RAGE rozhodně nelze jednoduše přiřadit do šuplíku akčních her. Jedná se totiž o směs mnoha přístupů a herních žánrů, která dělá ze hry velmi neobvyklou záležitost. Hra nabízí jak klasické střílení, kterého si hráči v rámci questů užijí více než dost, ale přináší i nemalou porci závodění ve stylu Death Track: Resurrection a nechybí ani craftování, nákup a prodej věcí a mnoho dalšího.  

Příběh hry se zabývá vesmírným letem, hibernací, ztroskotáním, spuštěním bezpečnostního protokolu a vpadnutím do absolutně proměněného světa plného mutantů, banditů a zbytku civilizace. Hráč vystupuje jako poněkud zmatená postava, která postupně zjišťuje svou neveselou pozici v novodobém řádu světa.

Pro likvidaci nepřátel lze ve hře RAGE využít hned několik typů zbraní, obranných prostředků a dalšího vybavení. V prvé řadě disponuje hráč nemalým arzenálem, který čítá pistoli, brokovnice, samopal, kulomet a řadu dalších zbraní. Nechybí okované rukavice, ostrý bumerang a několik typů granátů. Osobní bezpečí pak zajišťuje multipod s rotačním kulometem nebo automatická věž. Pouštní vozidla pak mohou být taktéž vybavena hned několika různými zbraňovými moduly, které hráči pomohou vyhrát nejednu závodní bitvu. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající AI
  • Skvělé herní možnosti
  • Spousta předmětů, zbraní, vozidel
  • Akční závody

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: id Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://bethsoft.com/age
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1479
Publikováno: 21.01.2015
Poslední aktualizace: 2014-09-16 15:54:41
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | Závodní hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Honza

Honza

21.01.2015

95 %

plussuper zbraně několik typů munice spousta questů cca polovina hry se točí okolo automobilového závodění prostředí Mad Maxe

plusslabší zakončení

Rage je jednoduše moje srdcovka. Nevšední kombinace závodní a akční hry (i když bych byl radši, kdyby dostala akce trošku více prostoru) se zajímavým příběhem a poněkud slabším koncem. Ovšem samotné hraní je pravá nirvána pro milovníky akce. Spousta zajímavých zbraní, několik typů munice, která dává hráči na výběr, jak moc smrtící útok zvolí, speciální gadgety (takový dálkově ovládaný angličák s kilem C4ky se hodí) a mnoho dalšího. O skvělém id Tech 5 enginu se asi ani není potřeba příliš zmiňovat. Poslední, na co ještě upozorním, je skvělý hudební doprovod, stejně jako ultimátní zvuky, které se vám vryjí do paměti.

Poradna aplikace - RAGE

Doporučujeme

Nahoru