Ravaged (1.0)
80 %

Postapokalyptická akční multiplayerová hra

Ravaged je velmi zajímavým herním počinem. Hráče přivádí do několika rozsáhlých lokací – map, které zobrazují devastovaný postapokalyptický svět. Na výběr je 8 různých lokací, 10 herních postav, necelá třicítka zbraní a rovných deset vozidel. Hráčův úkol je velmi jednoduchý. Svět je rozdělen na dvě frakce – příslušníky Odporu (Resistance) a členy skupiny Mrchožroutů (Scavengers). Ti mezi sebou vedou dlouhotrvající válku o ubývající suroviny, územní nadvládu a prakticky o holé přežití.

Pro boj je ve hře připraveno množství zbraní. Jejich výběr zahrnuje kontaktní zbraně typu nůž, sekáček na maso nebo baseballová pálka vylepšená hřebíky, dále jsou zde klasické střelné – od pistolí, přes brokovnice až po samopaly a kulomet. Pro řešení velkých konfliktů je připraven granátomet nebo samostatné granáty, RPG a protivzdušný Stinger. Zbraně jsou rozděleny dle vybrané postavy a liší se dle frakční příslušnosti.

Hra je postavena na upraveném herním módu Capture the Flag, kdy je podobně jako v mnoha jiných multiplayerových bitvách postupně dobýváno několik základen, které během hry mění své majitele. Tím se určuje vliv na daném území, který ve výsledku vede k celkovému vítězství ve hře.

Velkou zajímavostí hry jsou stroje, které slouží jak pro pohyb po obrovských a rozlehlých mapách (tříkolka, čtyřkolka), tak i pro dobývání a útočení (jeep vybavený kulometem, obrněné kolové vozidlo se 100mm dělem nebo vrtulník). Připravuje se začlenění obrovského stroje, který je nesrovnatelně větší, než ostatní použitá vozidla (vrtulník může přistávat na malé části jeho korby (The Dump Truck).

Samotné hraní je určeno pro dva početné týmy, které se postaví proti sobě. Po vypuknutí hry se snaží dobývat nová území a vytlačovat tak protivníka na zbylé základny. Hra nabízí zajímavou grafiku, velké množství zbraní a úchvatná vozidla. Tato kombinace tak tvoří velmi zajímavou hru, která nadchne každého příznivce akčních her nebo filmů o Mad Maxovi.

Poznámka: Jedná se o ISO soubor, který musí být nahrán do virtuální mechaniky. K tomu je vhdný program Daemon Tools.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Třicítka zbraní
  • Deset herních charakterů
  • Působivá grafika
  • Skvělá vozidla (vrtulník, buggy, bojové vozidlo)
  • Rozsáhlé mapy

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: 2Dawn Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.2dawn.com/games/ravaged/ravaged-overview
Velikost souboru: 2.490,67 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 3440
Publikováno: 30.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-30 11:57:49
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Ravaged

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru