Rising Storm (1.0)
100 %

Plnohodnotné rozšíření legendy Red Orchestra 2

Každý hráč akčních stříleček by měl znát legendu v tomto žánru Red Orchestra 2. Ta hráčům přinesla kopec nových zážitků z prostředí druhé světové války, množství novinek, nevídanou kooperaci hráčů a také pravou atmosféru bojů. Rising Storm je samostatný "doplněk" této hry, který hráče zavede do bojů o Pacifik. Podstatné ale je, že hráči nemusí mít zakoupenou hru RO2, protože Rising Storm pracuje samostatně.

Hráči se podívají na nejznámější bojové zóny v bitvě Američanů s Japonci jako Saipan, Peleliu, Kwajalein, Iwo Jima či Guadalcanal. Národy jsou od sebe patřičně odlišeny. Vše je samozřejmě maximálně realistické, a tak mají Američané k dispozici dobové zbraně (Garand, Thompson apod.). Klasikou je pak plamenomet, kterým vypuzují zakopané japončíky z úkrytů. Řádový americký voják má v ruce pušku, ale samozřejmě, že armáda je vybavena i ostřelovačkou, kulomety či samopaly. Vše je ale děleno tak, aby byl boj co nejrealističtější.

Japonci mají zase svůj útok banzai, kdy se rozběhnou s katanou nebo bajonetem na nepřítele hlava nehlava a zapíchnou ho tak zblízka. To se však hodí pouze v případě přepadení nebo útoku více japonských bojovníků najednou. Během toho mají Američané rozmazané vidění a zpomalené reakce (pokud jsou ale útočníci blízko).

Ve hře je zapotřebí spolupracovat, protože jde o multiplayer. Bitvy se může zúčastnit až 64 vojáků, což je velmi pěkné číslo. Hra má skvělou atmosféru, dokonalé ovládání, realistické souboje a jedinou nevýhodou může být zapamatovatelnost mapek (nebo výhodou pro hardcore hráčů).

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Historické bitvy
  • Američané proti Japoncům
  • Realistické zbraně a uniformy
  • Banzai útoky, plamenomety

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Tripwire Interactive, Anti Matter Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.risingstorm.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 916
Publikováno: 03.12.2015
Poslední aktualizace: 2015-12-02 21:45:29
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Multiplayerové hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Rising Storm

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru