Terrorist Takedown 2: US Navy SEALs (2)
100 %

Zběsilá akční hra

Terrorist Takedown 2 je pokračováním herního titulu polského vývojářského týmu City Interactive. Ten nejprve přišel s nepříliš dobře přijímaným počátečním dílem série, který nesl stejné jméno jako jeho pokračovatel. Druhý díl nese podtitul US Navy Seals a slibuje o něco lepší hru, plnou bezhlavé akce.

Na Blízkém východě znovu řádí teroristé a únosy civilistů a diplomatů jsou na denním pořádku. Vláda se snaží vyjednávat a mírovou cestou zajatce osvobodit. Ovšem myslí i na zadní vrátka a pro případ, že by vše nešlo tak, jak má, nebo kdyby vyjednávání zabralo příliš mnoho času, paralelně vysílá speciální zásahovou jednotku. Ta je tvořena z těch nejzkušenějších členů jedné z nejlepších speciálních jednotek na světě US Navy SEALs. Zkratka SEALs znamená univerzálnost jednotky – jsou schopni pracovat jak na moři (Sea), ve vzduchu (Air), tak i na zemi (Land). Jejími členy se mohou stát pouze muži a bývají nasazováni na ty nejtěžší a nejnáročnější operace. Hráč se v rámci hry stává členem této skupiny a společně vyráží do nebezpečných ulic, jarmarků a mešit.

Přestože je herní příběh na první pohled velmi zajímavý, jedná se o čistou akci. Na výběr je množství zbraní, které jsou doplněny granáty a pistolemi. U samopalů je pak možnost přiblížení pro lepší a přesnější střelbu.

V průběhu hry musí hráč jako člen jednotky plnit společné úkoly, dbát na vzájemnou spolupráci a bezpečnost. Množství nepřátel je doopravdy velké a na hráče tak čeká velké množství zábavy. O ještě lepší zážitek ze hry se stará vylepšený engine Jupiter EX, který byl použit například ve známé hře F.E.A.R.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Množství zbraní
  • Atraktivní herní kulisy
  • Zajímavý příběh

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: City Interactive
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.terroristtakedown2game.com/
Velikost souboru: 573,82 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 4513
Publikováno: 07.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-07 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
zero23
zero23

je nej ale ta krev:D:(

06.01.14 19:22 reagovat

mirek
mirek

Je možnost stahnout češtinu pro Terrorist Takedown 2 ? Děkuji

04.11.13 16:46 reagovat

nert

nert
Nepříhlásený užívatel

24.11.2013

95 %

plusdobrá hra

Poradna aplikace - Terrorist Takedown 2: US Navy SEALs

Nejčtenejší články

Nahoru