Unreal Tournament 2004 (Beta - 2004)
100 %

Třetí díl skvělé akční hry

Unreal Tournament je skvělá akční hra, která byl geniální již od svého prvního dílu. V pořadí třetí plnohodnotný díl, který nese označení Unreal Tournament 2004 na jeho základu staví, stejně jako na všech předchozích dílech. Samozřejmostí je vylepšení grafického vzhledu a celkové obohacení hry. Verze 2004 je založena na Unreal Enginu 2.5 a spolu s obsahem předchozího dílu vytváří opravdu podařené pokračování herní série.

Velká inspirace předchozím dílem byla před vydáním hry viděna opravdu černě, ale ve výsledku se ukázalo, že to byl velmi správný krok. Tvůrci se nezalekli poněkud rozpačitého přijetí předchozího dílu, dali na hráčskou komunitu a předchozí přešlapy napravili. Hráčům se tak do rukou dostala prakticky totožná verze jako UT2003, ovšem s obrovským množstvím vylepšení, grafickým vyšperkováním, spoustou nových map, dvěma novými módy a skutečně dokonalém ovládáním.

UT2004 lze hrát jako klasickou plnohodnotnou akční singleplayer hru, nebo je možné využít síťového nebo internetového online hraní. Všechny tři přístupy jsou skvělé a hráč si je dokonale užije.

Co ale většinu hráčů zajímá nejvíce, jsou herní módy. Těch je nyní rovných deset. Ke klasikám typu DeathmatchTeam nebo Classic, Last Man Standing, Capture The Flag nebo Mutant přibyly dva nové módy – Assault a Onslaught.

Assault – tento mód rozdělí hráče klasicky na dva týmy. První z nich dostane zadanou sérii úkolů, které pro vítězství musí splnit. Druhý tým se jim v tom všemožně snaží zabránit. K dispozici je 6 Assault map. Na čtyřech z nich bude možné použít různá přibližovadla v podobě bugin a jiných vozítek.

Onslaught – mód, který se stal symbolem nové verze UT. Jedná se o velmi komplexní mód, který je založen na dobývání základen a používání bojové techniky. Hráči jsou opět rozděleni na dva týmy. Jejich cílem je dobytí soupeřovy základny. Jenže nelze ji dobýt přímo. Je třeba postupně zabírat spojovací minizákladny, které po ovládnutí slouží jako přední linie. Jednotlivé bitvy se tedy vedou při střetu zájmů o danou základnu a lineárně se tak posouvají dopředu nebo dozadu. Opravdu peprným kořením tohoto módu je bojová technika, které přináší do hry úplně nový rozměr. Je možné jezdit s rychlým džípem, valit se v obrněném tanku nebo letět ve „stíhačce“ a kontrolovat tak celé území shora.

Unreal Tournament 2004 je skvělou zábavou, která přinesla mnohá vylepšení a hlavně se poučila z vlažného přijetí předchozího dílu.

Série Unreal Tournament:

Unreal Tournament - dokonalý počátek UT série.
Unreal Tournament 2003 - pokračování akční série.
Unreal Tournament 3 - nejaktuálnější díl série.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nové herní módy
  • Bojová vozidla i letadla
  • Množství nových map
  • Vynikající hratelnost
  • Skvělé grafické prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Epic Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.unrealtournament.com/uk/index.html
Velikost souboru: 219,52 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Beta - 2004
Počet stažení: 3041
Publikováno: 03.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-03 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Hauss

Hauss
Nepříhlásený užívatel

19.02.2014

95 %

plusVozítka Zbraně Schopní boti

plusnic

Je to výborná hra já osobně hrál UT 2004 a UT99 ale tohle UT je lepší.Multiplayer nemůžu hodnotit nehrál jsem.

Poradna aplikace - Unreal Tournament 2004

Doporučujeme

Nahoru