The Last of Us Part 1 (Steam)
100 %

Oceňované post-apo tentokrát i na PC

Hledáte postapokalyptické dobrodružství, při kterém budete na pokraji sil? Nehledejte nic jiného než The Last of Us. Tato hra je mistrovským dílem příběhu, hratelnosti a vizuálu, které vás přenesou do světa zpustošeného smrtící pandemií.

Během hraní budete sledovat cestu Joela a Ellie, dvou přeživších, kteří se musí pohybovat v nebezpečném a brutálním světě plném nakažených tvorů a zoufalých lidí. Hra The Last of Us PC byla prohlášena za jednu z nejlepších her všech dob, a to z dobrého důvodu – postavy jsou komplexní, příběh je emotivní a strhující a hratelnost je náročná i obohacující.

The Last of Us PC je povinnou hrou pro každého fanouška atmosférických post-apo her. Díky ohromující grafice a podmanivě krásnému soundtracku vás tato hra vtáhne do světa, jaký nemá obdoby. Tak na co ještě čekáte? Uchopte ovladač a připravte se na nezapomenutelnou cestu světem, který zůstal za námi. PC verze hry obsahuje také rozšíření Left Behind.

Oficiální popis k PC verzi hry:

PC verze hry The Last of Us™ Part I s využitím spousty možností PC dokonale oživuje napínavou a nezapomenutelnou cestu Joela a Ellie. Tato verze hry The Last of Us Part I je optimalizovaná pro PC a přichází s prvky zkvalitňujícími herní zážitky dostupnými výhradně na PC. Part I zahrnuje podporu AMD FSR 2.2, super rozlišení s Nvidia DLSS*, VSync a možnosti omezení snímkové frekvence či celou řadu funkcí navržených speciálně pro PC, jako jsou úpravy kvality textur, stínů, odrazů, ambientní okluze a dalších prvků.

Díky zážitkům Joela a Ellie se hráči na PC mohou plně ponořit do nádherného a zároveň strašidelného prostředí v ohromujících detailech a skutečném rozlišení 4K**. Vydej se na úchvatnou cestu napříč Spojenými státy americkými – od drsných, tísnivých ulic bostonské KO přes zarostlé a opuštěné domy v Billově městě až po spoustu dalších lokací – s podporou ultraširokého zobrazení s poměrem stran 21:9 (Ultrawide) i 32:9 (Super Ultrawide).

Poznej všechna zmíněná prostředí, nenápadně se pliž opuštěnými domy i celými městy (a vybírej všechny zásuvky i skříňky, ve kterých se mohou skrývat drahocenné zásoby) nebo se vrhni do napínavé a strhující akce s podporou 3D zvuku, díky kterému s přehledem lokalizuješ šustění listů, cinkot rozbitého skla nebo kroky nepřátel, kteří se tě snaží obklíčit

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Postapokalyptický svět
  • Podmanivý příběh
  • Jedna z nejoceňovanějších her
  • Komplexní postavy
  • Emotivní příběh
  • Nádherná grafika upravená pro PC
  • Nádherný soundtrack

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Naughty Dog LLC
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.playstation.com/en-us/the-last-of-us/
Operační systém: Win 10 /Win 11
Verze: Steam
Počet stažení: 370
Publikováno: 29.03.2023
Poslední aktualizace: 2023-03-29 20:11:28
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Hororové hry | Epic Games hry | Adventury a RPG | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - The Last of Us Part 1

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453211 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno
Nahoru