Tomb Raider: Underworld (Underworld)
0 %

Lara Craft opět v divočině

Komixová, filmová i herní série s pohlednou hlavní hrdinkou jménem Lara Croft, vždy vzbuzovala mezi fanoušky nadšení. Nejinak je tomu i u dílu Tomb Raider: Underworld, který hráče prostřednictvím Lary zavádí do husté džungle plné zvířat, nebezpečí a hlavně starobylých památek.

Lara je velmi atraktivní, schopná a bohatá archeoložka, která vyhledává dobrodružné a mnohdy velmi nebezpečné výpravy. Stejně tak je tomu u dílu Underworld. V něm se hráč opět dostává do tajuplných prostor, které jsou plné pastí, nástrah, překážek a samozřejmé rébusů a logických úkolů.

Stejně jako u předchozích dílů má hráč k dispozici několik zbraní, které mu pomáhají v boji s nejrůznějšími predátory a nepřáteli. Jelikož boj není hlavní náplní hry, arzenál není nikterak obrovský. Mimo oblíbených duálních pistolí má Lara k dispozici ještě něco málo palných zbraní, které jsou doplněny granáty. Vybavení pak dále obsahuje PDA, které dokáže hráče posunout při nesnázích a prozradit klíčové body cesty, lano s hákem, který zase pomůže s dosažením nepřístupných místa a k tomu všemu ještě něco málo dalších vychytávek.

Hlavní náplní hry tak bude řešení logických úkolů, hledání cesty a její akrobatické absolvování. Vše je střídmě proloženo bojem s nepřáteli a různou havětí a pro zpestření jsou přidány některé netradiční úseky, které například zahrnují jízdu na motorce.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Lara Croft v hlavní roli
  • Zbraně
  • Akrobatické kousky
  • Jízda na motorce
  • Množství logických úkolů

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Eidos
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 1.238,02 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Underworld
Počet stažení: 8747
Publikováno: 10.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-10 13:19:49
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Tomáš
Tomáš

dobrý den mám dotaz když si stáhnu hru jak jí mám dále instalovat děkuji za odpověď

18.03.18 17:23 reagovat

ládislav
ládislav

nechapu jak mam stahnout hru na pc ale furt to je demo ja nechci demo ale normalni jak mam to stahnout

08.03.18 20:44 reagovat

Marek Chalupa
Marek Chalupa

vy jste prostě boží :D bez vás bych jsi nikdy (asi) nezahrál Euro truck simulator :D jste fákt ůžasný miluju vás :D máte tu ptostě všechno free nebo demo ale demo tu zrovna nemusí být,ale jinak jste užasný. :D DĚKUJU VÁM!!

04.09.13 17:43 reagovat

Poradna aplikace - Tomb Raider: Underworld

Doporučujeme

Nahoru