Vampire Survivors (Steam)
90 %

Hit roku a gaučová kooperace proti hordám nepřátel

Vydejte se do temné říše Vampire Survivors, poctivě zpracované akční roguelice hry od nezávislého vývojáře Poncle. Tato gotická hororová podívaná, která vznikla jako bezplatná hra pro prohlížeč HTML5 na itch.io, se dostala na Steam, prošla předčasným přístupem a cenovými změnami, aby 20. října 2022 dosáhla definitivního vydání 1.0. Váš úkol: prorazit si cestu přes tisíce nočních stvoření a přežít v neúprosných vlnách až do prvních paprsků úsvitu. V této gotické hororové casual hře se prolínají prvky rogue-lite, kde vás strategická rozhodnutí mohou buď katapultovat k vítězství, nebo ponechat napospas přicházející temnotě.

V herní tapiserii Vampire Survivors si hráči vybírají z rozmanitých postav a pohybují se po rozlehlých polích, přičemž bojují proti vlnám neúprosných nepřátel vyzbrojených zpočátku jen jedinou zbraní. Likvidace nepřátel nejen podporuje adrenalinové boje, ale také přináší zkušenostní body, které umožňují postup postavy. Zvyšování úrovně odemyká další zbraně, pasivní předměty a vylepšení, které jsou nezbytné k překonání postupně se zvyšujících výzev.

Uprostřed chaosu nabízejí zničitelné zdroje světla těkavé chvíle oddechu, které přinášejí zlaté mince a cenné předměty, které slouží jako záchranné lano v zoufalém boji o přežití. Pomocí nasbíraných zlaťáků si odemkněte nové postavy a vylepšení, čímž posílíte svůj arzenál proti neustále přicházející noci. V této atmosférické odysei se vaše rozhodnutí odrážejí ve stínech – stanete se nejlepším upírem, který přežije?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kooperace pro 4 hráče
  • Hordy nepřátel
  • Boj proti nočním kreaturám
  • Návykové
  • Pixelová grafika
  • Jedna z nejlepších her roku

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: poncle
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://discord.com/invite/vampire-survivors
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: Steam
Počet stažení: 62
Publikováno: 15.12.2023
Poslední aktualizace: 2023-12-14 12:57:45
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Vampire Survivors

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru