Zombie Kill of the week (1.0)
0 %

Retro střílečka se spoustou zombie

Už je to tady zase. Hromada zombie se rozhodla zabít vše živé. Nikdo neví, kde se zombie vzaly, ale jejich touha po lidských mozcích je nekonečná.

V této akční střílečce s retro nádechem si rozhodně na nedostatek cílů nebudete moct stěžovat. Ve všech ze čtyř 2D světů narazíte na hordu krvelačných monster, která se budete snažit zlikvidovat. Musíte si však dávat pozor, neboť ona chtějí na oplátku zabít vás.

Během hraní budete hodně umírat, zvláště dokud nenajdete pořádné zbraně, ale s postupem času budete získávat také množství vylepšení, která jsou rozházena různě po mapě. Je jich opravdu mnoho a k některým z nich se dostanete až po dlouhých, ale zábavných hodinách hraní.

Za zabití nemrtvých budete získávat peníze, díky kterým se vám odemknou dveře do dalších částí mapy, kde na vás čekají nové výzvy.  Jedná se sice o singleplayerovou hru, ale je velmi těžké čelit tak obrovským skupinám zombie zcela sám, a proto můžete využít pomocníka, který je sám o sobě relativně chytrý a v boji vám dost pomůže.

Za každé dokončené kolo získáváte body dovedností a speciální mince, díky kterým si můžete nakoupit velmi nevšední, ale také užitečné věci. Jde o svéráznou akční hru, která sice neoplývá originalitou, ale i tak je nesmírně zábavná.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Postupné vylepšování
  • Vražední zombie
  • Spousta zbraní

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Panic Art Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://panicartstudios.com/
Velikost souboru: 21,76 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 889
Publikováno: 12.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-09 11:19:21
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Arkády

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Zombie Kill of the week

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru