Avira Antivirus Premium 2013 (Premium 2013)
0 %

Vynikající antivirový program

Avira Antivirus Premium je plnohodnotným antivirem, který přináší oproti klasické free verzi několik nástrojů navíc. Disponuje tak rozšířenou funkcionalitou, která pokryje požadavky i toho nejnáročnějšího uživatele.

Samozřejmostí je klasický systémový scanner, který se stará o nejzákladnější bezpečnost vašeho počítače. Představuje stop infekcím, které by mohly být způsobeny viry, červy nebo trojskými koňmi.

Nejnovější viry jsou blokovány ještě předtím, než jsou vůbec zaznamenány ve virových databázích. Díky AHeAD technologii tak antivir dokáže zastavit potencionální nebezpečí, díky detekci podezřelého kódu.

Velkou výhodou celého programu, která je o to citelnější při rozšířené funkcionalitě, je nenáročnost. Stačí vybrat, kliknout a systém je chráněn. Spousta uživatelů mimo vysoké úspěšnosti a skvělé ochrany PC oceňuje právě nenáročnost, s jakou Avira pracuje. Nejen, že má velmi nízké nároky na provoz, kdy prakticky nejsou patrné změny ve vytížení CPU, či ve využití operační paměti, ale zároveň uživatele neustále nebombarduje nesmyslnými dotazy a upozorněními.

Premium verze navíc obsahuje speciální podporu prohlížečů, kdy je jejich provoz naprosto zabezpečen. Uživatel se tak prakticky o nic nemusí starat a veškerým problémům předejde sama Avira.

Výjimečným doplňkem je pak podpora specialistů. Při plné verzi programu můžete povolit pracovníkům podpory přímý přístup do vašeho PC a lokalizaci problému. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Výborný antivirový program
  • Tichý chod – minimum hlášek
  • Nízké nároky na CPU i RAM
  • Skvělá podpora

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Avira
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.avira.com/en/index
Velikost souboru: 116,04 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Premium 2013
Počet stažení: 2578
Publikováno: 11.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-11 15:58:18
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Antivirové programy | Antiviry | Zabezpečení | Ochrana počítače

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Avira Antivirus Premium 2013

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru