Avast Free Antivirus 2020 (2020)
90 %

Český bezplatný antivirus s množstvím novinek

Zajistěte si PC s českým antivirem Avast Free Antivirus 2020. Jde o bezplatnou ochranu počítače pro rok 2020 s řadou zajímavých novinek i osvědčených bezpečnostních řešení, které vám zajistí práci na počítači, pokud jste připojen k internetu.

Uživatelé se mohou spolehnout na ochranu před viry, malwarem, ransomware, spywarem, rootkity i phishingovými útoky. Databáze je pravidelně aktualizována, takže antivirus odhalí i ty nejnovější hrozby a sám je uloží do truhly, případně vám dá možnost jejich trvale odstranit.

V reálném čase Avast odhaluje a monitoruje podezřelý software v počítači a odhalí i ransomware, který potenciálně máte v PC. Služba CyberCapture se postará o izolaci neznámých souborů, následnou analýzu v cloudu a zabrání jim v napáchaných škod v počítači. Nechybí ani celkový test počítače, který odhalí potenciální hrozby a projde celý disk.

Inspektor Wi-Fi zase skenuje domácí síť uživatelů a hledá potenciální slabiny a nabízí řešení při zranitelnosti routeru, slabých heslech nebo napadeném internetovém připojení. Součástí aplikace Avast Free Antivirus 2020 je i aktualizování aplikací, ochrana hesel a platebních karet pomocí služby Passwords, automatické vyplňování přihlašovacích formulářů na webu nebo Čištění webových prohlížečů, které si poradí s nechtěnými doplňky, rozšířeními a optimalizací panelu nástrojů. Režim Nerušit využijí například hráči nebo uživatelé, kteří při sledování filmů nechtějí být rušeni.

K dispozici jsou i doplňky do internetového prohlížeče, které zobrazují důvěryhodnost stránek nebo porovnávají ceny produktů na e-shopech. Máte napadený počítač a potřebujete si zachovat všechny soubory? Využijte funkci záchranného disku, která vám vytvoří bitovou kopii na CD nebo USB.

Mezi zmiňované novinky patří přihlašování přes Facebook nebo Google, optimalizovaný chod aplikace ve Windows nebo vylepšená ochrana hesel.

 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Prvotřídní ochrana PC
  • Skenování PC v reálném čase
  • Ochrana hesel
  • Automatické vyplňování přihlašovacích formulářů
  • Doplňky pro internetové prohlížeče
  • Zálohování disku v případě infikování PC
  • Zabezpečené nákupy přes internet
  • Chrání před útoky

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: AVAST Software s.r.o.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.avast.com/cs-cz/free-antivirus-download#pc
Velikost souboru: 0,22 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 2020
Počet stažení: 218
Publikováno: 04.04.2021
Poslední aktualizace: 2021-04-04 19:58:10
Zařazeno v kategoriích: Antispyware | Antiviry | Antivirové programy | Utility a ostatní

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Avast Free Antivirus 2020

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru