AVG Anti-Virus Free Edition 2013 (2013.2805 32-bit)
0 %

Free edice známého českého antivirového produktu

Přestože se jedná o původní českou společnost, produkty AVG používá velké množství lidí a to celosvětově. Velký zájem je pak odražen v kvalitě a neustálém vylepšování programů. Díky tomu si tak můžete stáhnout kvalitní antivirovou ochranu zdarma.

AVG Anti-Virus Free Edition 2013 doznal oproti minulé verzi mnoha změn. Mezi ty hlavní patří optimalizace operačních a datových nároků a změna vzhledu. Velkým problémem minulých verzí byla velká spotřeba operační paměti, neustálá potřeba komunikovat s uživatelem pomocí vyskakovacích oken a velké požadavky na volné místo na HDD. To vše se změnilo k lepšímu a přes několik nedostatků patří AVG free řešení mezi opravdu kvalitní antiviry. Program ve verzi 2013 navíc velmi urychlil načítání samotné aplikace a její provoz pak konzumuje pouze část dřívějšího objemu paměti. Jediné, co kazí dojem, je snaha programu vnutit své nastavení Vašemu internetovému prohlížeči.

Po stránce vzhledu došlo ke kompletnímu redesignu, který nyní dokonale ladí s moderním „Metro“ dotykovým způsobem ovládání a hlavně tuto možnost práce s programy podporuje.

Mezi funkcemi antiviru lze nalézt klasiku v podobě třístupňového scanu systému, automatickou aktualizaci virové databáze a velmi zajímavou online ochranu uživatele. Během prohlížení a vyhledávání stránek se tak program stará o to, aby tato činnost byla bezpečná a zároveň se neprojevily žádné známky zpomalení nebo úbytku výkonu.

AVG Remover – tato aplikace úplně odstraní všechny součásti instalace AVG. Stahujte zde.

Mobilní verzi programu můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělý redesign
  • Optimalizace spotřeby paměti
  • Menší náročnost na volné místo na HDD
  • Rychlejší průběh scanu
  • Méně nutné komunikace s uživatelem

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: AVG Technologies CZ, s.r.o.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://free.avg.com
Velikost souboru: 122,16 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2013.2805 32-bit
Počet stažení: 13930
Publikováno: 07.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-10 13:04:31
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Podnikání a domácnost | Antivirové programy | Antispyware | Antiviry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Josef
Josef

Zdravím! Měl jsem Avast, ale výrazně mi zpomaloval internet, nahradil jsem ho AVG FREE... Při aktualizaci je pc nepoužitelný, v bedně rachotí. Takto bouřlivě a dlouho neprobíhala ani instalace programu. Dotazoval jsem se u AVG, zda lze nějak nastavit intenzitu stahování, tak, jak lze nastavit intenzitu při testování, ale řekli mi to hezky, česky: Třesky-plesky, třesky-plesky...

05.10.13 18:44 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - AVG Anti-Virus Free Edition 2013

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru