Darkverse (1.0)
0 %

Zábavná vesmírná hra

Že je vesmír neskutečně obrovský a skrývá neskýtané možnosti, se můžeme přesvědčit pouhým pohledem na jasnou noční oblohu. Spousta hvězd, mlhovin, planet a dalších vesmírných těles nás usvědčí o tom, že jsme malinkou součástí něčeho obrovského. V této sci-fi hře prozkoumáte všechny taje tohoto rozlehlého a tajemného vesmíru.

Zpočátku budete mít k dispozici pouze malou a nepříliš silnou loď, s kterou budete brázdit vesmírem. Po čase si budete moct koupit také zcela novou loď, ale za těch pár kreditů, co máte na svém vesmírném účtu, si toho zatím moc nekoupíte, ale je to aspoň nějaký začátek. Po přistání v první vesmírné stanici zjistíte, jak se dá vydělávat.

Můžete plnit různé úkoly, obchodovat s komoditami nebo těžit a prodávat cenné suroviny. Svou loď můžete vylepšovat velkým množstvím různých součástek. Některé vám pomůžou k těžbě a další, jako zbraně a štíty, vám pomůžou k tomu, abyste získali mocnou válečnou loď. 

Úkoly, které jsou zadávány na stanicích, jsou rozděleny podle úrovní obtížnosti. Při plnění každé mise budete muset bojovat, což může být mnohdy velmi náročné, neboť způsob, jakým souboje probíhají, je poněkud netradiční a obtížný.

Darkverse je nesmírně zábavná hra z vesmírného prostředí, kde si můžete vybrat z několika cest, jakou se budete ubírat. Hra je velmi návyková, ať už z vás bude mocný bojovník nebo zámožný obchodník.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hra z vesmírného prostředí
  • Spousta vylepšení
  • Obrovská mapa

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Nick Larin
Domovská stránka: http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=469455
Velikost souboru: 13,50 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 485
Publikováno: 13.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-09 15:54:35
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Arkády | Simulátory

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Darkverse

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru