Lunnye Devitsy (3.0)
0 %

Plošinovka z neznámé planety

Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. Taková byla slova Neila Armstronga, který jako první člověk v roce 1969 vstoupil na povrch Měsíce. V této hře budete ovládat dalšího tvora, který se po Měsíci pohyboval. Mimozemská dívka měla na Měsíci svůj pěkný domov, ale nějakou nešťastnou náhodou se ji podařilo z měsíce odletět a dopadla na pro ni neznámou planetu. Pomůžete jí najít cestu domů?

Naštěstí nedopadlo do světa plného monster a nepřátel, takže rozhodně nemusí spěchat a může okolí pořádně prozkoumávat. Najít cestu domů ale nebude tak jednoduché. Čeká na vás spousta složitých hádanek a vzrušujících zážitků. K tomu, abyste prošli celým světem, budete potřebovat několik důležitých věcí, které při svém putování musíte nejdříve najít. Existuje celkem 6 cest, jak se dostat na Měsíc a vy musíte objevit úplně všechny.

Naštěstí v této hře nemůžete umřít, ale na druhou stranu se můžete ztratit, což ve virtuální realitě může být více frustrující než smrt. Hra má dech beroucí atmosféru a skrývá překrásný svět, který jenom čeká na to, až jej prozkoumáte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jedinečná atmosféra
  • Složité hádanky
  • Zajímavý příběh

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Boss Baddie
Domovská stránka: http://bossbaddie.co.uk/
Velikost souboru: 27,20 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 3.0
Počet stažení: 363
Publikováno: 17.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-12 14:34:39
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Logické hry | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Lunnye Devitsy

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru