Moorhuhn 1 (1)
60 %

První díl sestřelování slepic

Hra Moorhuhn, jinak také známá jako Crazy Chicken, je skvělá a zábavná minihra. První díl odstartoval obrovskou vlnu nadšení a v Německu, kde tato hra vznikla a vyšla, se stala neskutečným hitem a jednou z nejpopulárnějších her celkově. Hráč je stylizován do role udatného lovce slepic. Slepice se pak snaží co nejrychleji dostat z dosahu jeho zbraně.

Moorhuhn 1 nabízí hrací pole o délce asi tří obrazovek, posazených vedle sebe. Posun po mapě může hráč urychlovat stlačením šipek nebo posunutím kurzoru myši až do kraje. Na mapě je zobrazena podzimní krajina s velkým výhledem do kopců a lesů. V popředí této krajiny létají slepice, které musí hráč během časového limitu ulovit. Slepice jsou dle vzdálenosti bodově ohodnoceny a jejich sestřelením jsou dané body hráči připočteny k celkovému scóre. Mimo střílení slepic lze získat body i za různé skryté nebo bonusové úkony – rozstřelení strašáka, kůry stromu apod. Existuje však i možnost body ztratit. Hráč se musí vyvarovat střelby do horkovzdušných balónů, která by ho připravila o pěknou dávku bodů.  

Stejně jako i u pozdějších dílů, při vyprázdnění zásobníku je tento potřeba dobít stisknutím pravého tlačítka myši. Moorhuhn 1 je vynikající střílečka pro naplnění dlouhých chvil, ale lze u ní strávit i několik hodin. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Herní klasika
  • Snadné ovládání
  • Boj o highscore
  • Velká zábava

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Phenomedia AG
Domovská stránka: http://www.moorhuhn.de/index.php
Velikost souboru: 1,99 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1
Počet stažení: 4919
Publikováno: 14.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-14 05:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Arkády | Dětské hry | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Moorhuhn 1

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru