Moorhuhn Wanted (Wanted)
0 %

Slepice na Divokém západě

Moorhuhn je jednou z nejlepších her pro ukrácení dlouhé chvíle. Často se pak chvíle zvrhne v hodiny hraní, kdy se postupným zlepšováním hráč snaží porazit sám sebe nebo kamaráda v highscore. Moorhuhn totiž představuje jednoduchou, ale zábavnou a návykovou hru.

Edice Wanted mírně vybočuje z klasické řady Moorhuhn akce, kdy hráč pouze sestřeluje letící slepice a hledá skryté bonusy. Moorhuhn Wanted se totiž odehrávají na nebezpečném Divokém západě, kde o kulky není nouze. Hned na začátku se proti hráči postaví slepičí pistolník s kloboukem a koltem u pasu. Jakmile odbije poledne, začne samotný souboj. Zaměřovač se automaticky přesune do základní polohy v pravém spodním rohu a je potřeba jen trpělivě vyčkávat. Hráč nesmí tasit dříve než protivník. V takovém případě by byl totiž okamžitě zastřelen. Poté, co se začne soupeř natahovat pro zbraň, startuje samotná hra. Hráč musí protivníka nejprve odzbrojit – sestřelit mu klobouk nebo opasek s pistolí. Tím získá chvíli času. Nyní může střílet okolo letící slepice, využívat všech okolních bonusů (rozstřelit lahev, střelit do plechovky a v letu ji trefit ještě jednou) a nestarat se o protivníka. Je však třeba sledovat plynoucí čas, který na celou akci nechává pouhých patnáct vteřin. Mimo to je dobré po chvíli zkontrolovat soupeře, zda si již nasadil klobouk nebo opasek. Pokud je dostatek času, je třeba jej znovu odzbrojit. Jakmile čas není, nezbývá, než jej zastřelit. Mířením na hlavu získá hráč větší počet bodů.

Toto se opakuje až do chvíle, kdy hráč ztratí tři životy nebo se stane šerifem – porazí protivníka tolikrát, že bude jmenován místním ochráncem zákona.

Nezapomeňte pravým tlačítkem myši dobíjet zbraň, ať nejdete do souboje s prázdným zásobníkem.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá zábava
  • Jednoduché ovládání
  • Postřehová hra
  • Souboj se slepicí

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Phenomedia AG
Domovská stránka: http://www.moorhuhn.com/games_mh_wanted.php?menu=spiele&header=2004
Velikost souboru: 12,46 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Wanted
Počet stažení: 2005
Publikováno: 10.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-10 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Arkády | Dětské hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Moorhuhn Wanted

Nejčtenejší články

Nahoru