Naruto – The Way of the Ninja (2.0)
0 %

Hlavní hrdina a ostatní ninjové svádí drsné souboje

Nejoblíbenější manga a anime seriál současnosti se těší velké oblibě herních vývojářů. Na PC platformě je však velké sucho, z profesionálních titulů se mohou těšit pouze majitelé konzolí. Naštěstí i na osobní počítače pár her najdeme, zejména pak populární bojovky postavené na MUGEN enginu. Ten sice neoplývá bůhvíjakou grafikou, ale nám hráčům dává do ruky přesně to, co chceme – desítky postav z Naruta společně s jejich typickými schopnostmi včetně poměrně efektních kekkei genkai.

Postavit proti sobě můžete ty nejšílenější kombinace. Co takhle souboj Naruta se Třetím hokagem, nebo třeba stydlivou Hinatou? Nebo souboj Zabuza proti oddanému Hakuovi? To už je jenom na vás.

O co v Narutovi jde? O souboj ninjů, respektive jednotlivých národů s jejich vlastními ninja vesnicemi, které tvoří hlavní vojenskou sílu států. Každý ninja je schopen pomocí čakry ve svém těle provádět různé „nadpřirozené“ věci, třeba vytvořit svou kopii, fireball a spoustu dalších věcí, což je důležité i pro hry, které právě z rozmanitosti speciálních schopností jednotlivých postav hodně těží. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Boj na život a na smrt
  • Komba
  • Klasický boční pohled

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 61,54 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista
Verze: 2.0
Počet stažení: 1272
Publikováno: 17.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-17 18:50:26
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Naruto – The Way of the Ninja

Doporučujeme

Nahoru