Pulse (1.0)
0 %

Velmi netradiční arkáda

Pulse se prakticky nedá srovnat s žádnou jinou hrou, se kterou by se hráč mohl běžně setkat. Její herní projev totiž vypadá jako z jiného světa.

Celý děj hry se točí okolo ztraceného bratra hlavního hrdiny, který zabloudil někde v hloubi temné jeskyně. Hráč se tak skutečně musí ponořit do kompletní tmy. Až na výjimky totiž ve hře běžně není vidět vůbec nic. Jakmile vás pohltí temnota jeskyně, máte jedinou možnost, jak si na cestu posvítit. Nečekejte žádné klasické způsoby, mezi které patří louč nebo slenderovská baterka. Jeskyni totiž rozzáříte pouze zvukovými vlnami. A ta nebude vydávat nikdo jiný, než malá letící chlupatá stvoření podobná morčatům. Nutno podotknout, že se nejedná o žádné letce, plavný pohyb musí zajistit hráčova paže, která hodí malým chlupatým stvořením ve směru předpokládané cesty.

Během cesty, kterou spíše neuvidíte, než uvidíte, pak na hráče čeká několik překvapení. Prvním z mnoha jsou různá tlačítka, která otevírají další průchody hrou. Jedním z těch nepříjemných je pak bezesporu setkání s temným monstrem, které si vás bez rozmýšlení dá k snídani. Temné prostředí tak získává ještě temnější odstín, který prosytí hru strachem z neznáma.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající myšlenka
  • Dokonalé zpracování
  • Zajímavý námět
  • Strach z neznáma

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: team Pixel Pi
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://teampixelpi.com/index.html
Velikost souboru: 562,85 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 474
Publikováno: 25.05.2013
Poslední aktualizace: 2013-05-25 05:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Pulse

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

219484 přečteno
Nahoru