The Desolate Hope (1.21)
0 %

Úchvatná sci-fi hra

The Desolate Hope je originální skákačkou z vesmírného prostředí s mnoha RPG prvky. Vaši vesmírnou základnu napadl hrozný počítačový virus, který hrozí zkázou pro celou základnu. Jediné co mu stojí v cestě je malý kávovar, který může zničení základny zabránit. Vy mu musíte pomoci.

V této nádherně zpracované hře, která překypuje nádhernými grafickými prvky, si užijete hodiny kvalitní zábavy.  V roli kávovaru, posledního obyvatele základny, který je schopen pohybu, projdete všemi zákoutími vašeho domova. The Desolate Hope je hra plná překvapení, jež skrývá logické hádanky a různé minihry. Takovéto nečekané události přidávají titulu na hratelnosti a hra rozhodně nenudí.

Ve hře se střídá noční a denní cyklus. V tom denním budete muset všechno co nejrychleji stihnout, ale noc je trochu klidnější. Projdete se po vesmírném prostředí a budete sbírat spoustu zajímavých předmětů, které budou zlepšovat vaše schopnosti. Náplň hry je velmi bohatá, i když ze začátku může vypadat trochu zmateně.

The Desolate Hope není hra, která se dá rychle dohrát. Zvláště souboje s nejtěžšími soupeři mohou být velmi náročné, ale i přesto je hra velmi zábavná, chytlavá a hlavně dobře vypadající. Určitě stojí za vyzkoušení. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Originální příběh
  • Nádherné prostředí
  • Nápadité RPG prvky

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Scottgames
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.scottgames.com/
Velikost souboru: 471,62 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.21
Počet stažení: 475
Publikováno: 04.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-05-28 10:54:38
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Logické hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - The Desolate Hope

Nahoru