AutoCAD LT 2018 (1.0)
80 %

Pohodlná práce v 2D prostředí

Program AutoCAD LT 2018 poskytuje to nejlepší vybavení pro práci v 2D prostředí. Hodí se v případě, že uživatelé pracují s 2D výkresy a dokumentací, kde je možné vkládat poznámky, kreslit a upravovat obsah.

AutoCAD LT 2018 je nabitý funkcemi novými, tak i starými a vylepšenými. Základ tvoří import do PDF týkající se geometrie, souborů s písmy SHX, výplně, rastrových obrázků a textu TrueType. Dále je možné upravit porušeny cesty k externím souborům, což výrazně ušetří při práci čas. Text lze převést do jednoho víceřádkového textu namísto více objektů.

Program má intuitivní pracovní rozhraní, kde je možné sdílet návrhy na webových stránkách, jakož i přes více zařízení (mobilní aplikace AutoCAD). Podporovány jsou i obrazovky s vysokým 4K rozlišením. Pás karet je plně přizpůsobitelný a jednoduše se dá dostat k nejpoužívanějším a oblíbeným nástrojům. Přes klávesnici se dají zase rychle zadávat příkazy přes příkazový řádek. Uzly slouží na změnu tvarů, změnu polohy objektů a práci s geometrií. Objekty se mohou stát průhlednými a rovněž se s nimi dá pracovat podél trajektorie nebo kruhových/obdélníkových polí.

Další podporované funkce a vlastnosti: podpora vytváření textu, kótování objektů, tvorba odkazů, tvorba os a středových značek, práce s tabulkami, rozvržení velikosti listu výkresu, vyřezávání, propojení dat atd.

AutoCAD LT 2018 podporuje vložení geografické polohy a spolupracuje s online mapami. V programu je možné pracovat s formáty PDF, DGN a DWG.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Tvorba a úprava 2D výkresů
  • Obrovské množství nástrojů
  • Intuitivní prostředí
  • Staré i nové funkce
  • Podpora online map
  • Vkládání geografické polohy

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Autodesk, Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.autodesk.cz/products/autocad-lt/overview
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 5139
Publikováno: 02.04.2018
Poslední aktualizace: 2018-04-02 13:52:42
Zařazeno v kategoriích: Cad programy | Podnikání a domácnost

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 6 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - AutoCAD LT 2018

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

autocad-lt-2018: Uložit jako

Dobrý den, je nějaká možnost, jak změnit Uložit jako? Když chci uložit, tak se mi možnosti ukáži v příkazovém řádku a nemůžu nikde najít, jak by se to dalo přenastavit, aby se mi to ukládálo přes to vyskakovací okno. Mám AutoCad 2018. Předem děkuji za odpověď.

Anna Vlčková 15.11.2018 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru