Menstruační kalendář (2.0.0)
0 %

Kalendář pro vaše dny s možností odhadu pohlaví dítěte

Tento program funguje jako správce vašich dnů. Pomůže vám odhadnout dobu vaší další menstruace, plodné dny, nebo zda bude očekávané dítě chlapeček či holčička. Díky pravidelně vedenému kalendáři získáte potřebný přehled, stejně jako Váš ošetřující lékař bude mít navíc přesné informace o vašem menstruačním cyklu. Doporučuji vést ho pečlivě, protože jenom tak vám bude pomáhat.

Pracuje tak, že vypočítává plodné a neplodné dny, pomocí zadaných údajů. Čím více údajů má k dispozici, tím by měli být odhady programu přesnější. Ovšem pozor, tyto výpočty nejsou natolik přesné, aby se dali použít jako antikoncepční metoda. Menstruační cyklus ženy, je ovlivněn mnoha vlivy a je individuální. I když je délka cyklu každý měsíc přibližně stejná, plodné a neplodné dny mohou být v měsíci rozloženy jinak.

Jak už zde bylo jednou řečeno, čím více údajů má program k dispozici, tím lépe provádí odhad. Proto, pokud možno vyplňujte údaje i zpětně. Všechny vaše poznámky a intimní údaje lze chránit heslem, jsou jen ve vašem počítači, protože aplikace nevyužívá internetového připojení. Kalendář vám umožní denní záznamy nebo jen záznamy o periodách. Máte možnost si psát i slovní poznámky nebo celý deník. Přehled je možno i vytisknout nebo elektronicky poslat vašemu lékaři.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Správce menstruačních cyklů
  • Pomáhá odhadnout plodné dny
  • Údaje je možno chránit heslem
  • Přehledy jsou zobrazeny pomocí grafu
  • Tip na každý den

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Jiří Cvrk
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.cvrk.com
Velikost souboru: 1,62 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2.0.0
Počet stažení: 7197
Publikováno: 08.03.2012
Poslední aktualizace: 2017-02-16 12:49:14
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Plánování | Diáře a kalendáře

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Markéta Dvořáčková
Markéta Dvořáčková

Já myslím, že aplikace tohoto druhu jsou už na vymření, zbytečné. Vždyť existují menstruační kalendáře pro chytré telefony, ale také online.

19.09.13 13:00 reagovat

Poradna aplikace - Menstruační kalendář

Doporučujeme

Nahoru