Bulk Image Downloader (5.59.0.0)
0 %

Masové stahování obrázků

Dost bylo ukládání obrázků do PC po jednom - zřejmě to si řekli i vývojáři z Antibody Software, když vyvíjeli šikovný nástroj Bulk Image Downloader. Ten umožňuje stahování a ukládání obrázků z internetu ve velkém množství, což značně usnadňuje práci. Program se dá integrovat do internetového prohlížeče a získá tak přístup ke všem obrázkům na stránce, kterou právě prohlížíte. 

Práce s ním je opravdu jednoduchá. Stačí zkopírovat URL do programu a následně se vám zobrazí všechny obrázky. Vy si z nich vyberete ty, které chcete a stahování může začít. Samozřejmostí je přerušení stahování, k čemuž se později můžete vrátit. Podporuje všechny známé stránky jako ImageShack, imagebam, imagevenue a další. Kromě obrázků si výborně rozumí i s videi z YouTube, DailyMotion, Megavideo, Metacafe atd. 

Stahování velkého množství obrázků je díky skvělému download manageru velmi jednoduché a přehledné. Potřebujete exportovat galerie do HTML nebo BB? Bulk Image Downloader rychle vygeneruje kód pro následné vložení na web. Automaticky kontroluje každý obrázek, zda se stáhl správné a před samotným stahováním si můžete obrázky v seznamu rozkliknout a zjistit tak jejich kvalitu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Stahování velkého množství obrázků
  • Stahování videí
  • Podpora nejznámějších webstránek
  • Export galerií do HTML

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Antibody Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://bulkimagedownloader.com/
Velikost souboru: 7,08 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 5.59.0.0
Počet stažení: 509
Publikováno: 28.10.2014
Poslední aktualizace: 2020-02-03 10:02:00
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Download managery

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Bulk Image Downloader

Doporučujeme

Nahoru