The Bat! (5.4.0 - Home Edition)
0 %

Sofistikovaný e-mailový klient

Existuje více e-mailových klientů než jen Outlook nebo Thunderbird a The Bat! je právě jedním z nich. Jedná se o stabilní a bezpečný program, který je neustále vyvíjen.

The Bat! je k dispozici již třináctým rokem a jedná se o profesionální e-mailový klient, který je plnohodnotný a kvalitní. Nabízí kompletní českou a slovenskou lokalizaci včetně kontroly pravopisu a je dostupný také ve 23 dalších jazycích, což svědčí o jeho oblíbenosti.

Kromě klasického přijímání a odesílání mailu má program vestavěný textový editor, který je přehledný a obsahuje pokročilé funkce. Spolu s dalšími informacemi se vám automaticky ukládají adresy uživatelů, kterým posíláte maily, což vede k tomu, že můžete následně zjišťovat, kdy jste danému uživateli naposledy napsali nebo vám od něj přišla zpráva.

The Bat! podporuje neomezené množství účtů a všechny populární protokoly. Program obsahuje předpřipravené šablony a makra, které vám práci s ním usnadní. Dále můžete své zprávy šifrovat, aby vaše maily nebyly vystaveny nebezpečí. Pro větší přehled ve vašich e-mailech program nabízí možnost zprávy automaticky filtrovat a třídit.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Spousta bezpečnostních prvků
  • Kontrola pravopisu
  • Množství šablon a maker

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: RITLABS
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ritlabs.com/en/products/thebat/
Velikost souboru: 7,50 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 5.4.0 - Home Edition
Počet stažení: 1614
Publikováno: 13.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-03 09:30:24
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Komunikace | Servery | Emailové servery | E-mail

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - The Bat!

Nejčtenejší články

Nahoru