InfoNumb (0.0.0.1)
0 %

Přepočty a výpočty pro podnikatele

InfoNumb je program předevšším pro podnikatele a účetní . Obsahuje nejčastěji použžívané výpočty u účetních jednotek, které pracují s nákupem a prodejem zbožží. V této beta verzi je to výpočet maržže, resp. předpokládané povinnosti DPH při nákupu a prodeji zbožží při zadání použžívané maržže.

Modul výpočet maržže : existuje v několika krocích buď se započítáním pouze nákupu a prodeje zboží (u OSVČúdaj z výkazu o příjmech a výdajích), nebo is možžností započtení i zbožží na skladě, (údaj z výkazu o příjmech a výdajích a z výkazu o majetku a závazcích.) resp. její změnou hodnoty k začátku či konci období.

Třetí způsob je komplexní výpočet maržže i po započítání pohledávek / závazků z prodaného / nakoupeného zbožží. Modul výpočet DPH : tento modul na základě údajů za nákup zbožží (výdej) a prodeje zbožží (příjem) a zadané sazby DPH zjistí použžitou maržži a předpokládanou DPH k úhradě, zároveň u plátců DPH přepočítáčástky bez dph. Web stránka aplikace: www.pausalnadan.sk Program bude průběžně doplňovat a upravovat o nejčastěji používané výpočtypodnikatele. Je volně ššiřitelný s uvedením autora a webové stránky.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduchost
  • Přehlednost
  • Portable verze

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Materáčik s.r.o.
Domovská stránka: http://www.pausalnadan.sk
Velikost souboru: 0,43 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 0.0.0.1
Počet stažení: 556
Publikováno: 08.01.2013
Poslední aktualizace: 2013-01-05 14:42:46
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Finance a účetnictví

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - InfoNumb

Nahoru